World of Warcraft ogłosił dwa nowe wydarzenia e-sportowe na wrzesień


Jeśli ludzie uwielbiają swoje wydarzenia e-sportowe PvP lub PvP, to World of Warcraft spodoba się ich e-sportowym wydarzeniom w tym miesiącu, ogłaszając dwa nowe wydarzenia e-sportowe dla MMORPG: Xymoxs Charity Cache i Solo Shuffle.

Charity Cache to wydarzenie wydarzenia PvE, w którym dwie drużyny będą rywalizować w unikalnych edycjach Nathria Castle i Sepulcher of First, aby spróbować jak najszybciej pokonać bossów. Te dwie osoby reprezentują organizację charytatywną Direct Relief i AbleGamers i będą ścigać się, aby zebrać 100 000 pieniędzy, aby mogli skorzystać z puli nagród. Starcie rozpocznie się 10-11 września.

Tasowanie solo będzie wydarzeniem e-sportowym PvP: trzydniowym turniejem z zaproszeniem, który podkreśla rankingowy tryb losowania solo, który pojawi się w Dragonflight. Kwalifikacje rozpoczną się 23 i 24 września, aby wyłonić 12 finalistów w każdym regionie. Drużyny zagrają 25 września w rozgrywkach finałowych. To jest cel, aby zawęzić pole do sześciu graczy z najlepszymi wynikami i wygrać najbardziej epicką bitwę. Więcej informacji o tym, kto weźmie udział w tym turnieju, ogłosimy wkrótce.

Źródło: oficjalna strona. Activision-Blizzard jest uważany za kontrowersyjną firmę zajmującą się grami z powodu długiej serii skandali w ciągu ostatnich kilku lat, w tym bojkotu Blitzchung, masowego niezadowolenia, wymuszenia na rynku pracy i fiaska wynagrodzeń kadry kierowniczej. W 2021 r. firma została pozwana przez Kalifornię, ponieważ sprzyjała środowisku pracy pełnemu molestowania seksualnego i dyskryminacji, a katastrofalna reakcja korporacji uniemożliwiła długotrwały problem Blizzarda i powszechne przekonanie, że jego gry online podupadają. Wiele agencji stanowych i federalnych prowadzi śledztwo w sprawie firmy, ponieważ jej pracownicy łączą się w związki zawodowe i wzywają do rezygnacji Bobby’ego Koticksa. Microsoft zarabia teraz dla firmy.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/01/world-of-warcraft-announced-two-new-esports-events-for-september/