World of Warcraft ogłasza Exploring Azeroth: Pandaria Lore Book


World of Warcraft ujawnia czwartą odsłonę serii Exploring Azeroth z powrotem do pięknych krain wprowadzonych w Mists of Pandaria.


Świat Warcrafta właśnie ujawnił swój kolejny wpis w Eksploracja Azerothu Lore Book Series pojawi się na półkach jeszcze w tym roku. Nadchodzący Świat Warcrafta Lore Book przywraca graczy na kontynent o tematyce wschodniej, wprowadzony w Mgły Pandarii ekspansja.


Eksploracja Azerothu jest serią Świat Warcrafta książki lore, których wpisy przybliżają konkretny kontynent przez pryzmat garstki ukochanych postaci lore. Do tej pory Blizzard wydał trzy Eksploracja Azerothu książki osadzone we wschodnich królestwach, Kalimdorze i Northrend, z których każda jest opowiadana przez kilka kultowych postaci Świat Warcrafta.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: Eksploracja Azeroth: Northrend zdradza przyszłe tajemnice World of Warcraft

To sprawia Odkrywanie Azeroth: Pandaria czwarty wpis w tej konkretnej serii ksiąg wiedzy. To nadchodzące Świat Warcrafta Książka koncentruje się wokół Li Li Stormstout i jej wujka Chena, a także ich zawadiackiej przyjaciółki Catelyn the Blade, którzy „wędrują po krainie w poszukiwaniu przygód i objawienia oraz [learn] co to znaczy opuścić – i wrócić – do domu”. Autorem tego wpisu jest Alex Acks, autor Eksploracja Azeroth: Northrendi ma zostać wydany 17 października 2023 r.

Poprzedni Eksploracja Azerothu książki były przedmiotem wielu badań w przeszłości. Podczas Odkrywanie Azeroth: Wschodnie Królestwa został stosunkowo dobrze przyjęty, Odkrywanie Azeroth: Kalimdor był krytykowany za problematyczne poleganie na przestarzałych stereotypach. Recenzje Eksploracja Azeroth: Northrend były generalnie pozytywne, chociaż gracze byli nieco rozczarowani, że książka wahała się, czy wyjść poza istniejącą wcześniej wiedzę o strefach. Jak Odkrywanie Azeroth: Pandaria został napisany przez tego samego autora, gracze mogą spodziewać się przyjemnej i kolorowej przejażdżki po strefach takich jak Nefrytowy Las i Wędrująca Wyspa.

Gracze są podekscytowani, aby zobaczyć, co Odkrywanie Azeroth: Pandaria dodaje do serii. Pomimo Mgły Pandarii był początkowo krytykowany za odbieganie od typowych atmosfer, ostatecznie stał się jednym z najlepszych rozszerzeń w grze World of Warcraft historia. Fani Li Li i Chen są szczególnie podekscytowani tym, co robili w ostatnich latach i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć niesamowitą nową grafikę znalezioną w Eksploracja Azerothu seria.

Świat Warcrafta Gracze mają w tym roku dużo literatury. A jak Azeroth: ABC World of Warcraft wychodzi w lipcu i Kodeks smoków: ostateczny przewodnik po smokach z Azeroth premiery w sierpniu. Do tego, Świat Warcrafta właśnie ogłosił, że w październiku ukaże się nienazwana powieść. Fani będą mieli wiele powodów, aby odwiedzić lokalne księgarnie w przerwach między aktualizacjami Smocze stado.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Czego można się spodziewać po World of Warcraft w 2023 roku

źródło: amazonŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-exploring-azeroth-pandaria-lore-book-reveal/