World Of Warcraft oferuje bezpłatną wersję próbną Dragonflight, punkt handlowy już dostępny na PST


World of Warcraft mmorpg drachtyr klasa sztuki

Jeśli nadal wahasz się, czy kupić World of Warcraft: Dragonflight, Blizzard daje ci czas na wypróbowanie nowego rozszerzenia w ramach bezpłatnej wersji próbnej. Bezpłatna wersja próbna obejmuje dostęp do Waking Shores, gdzie możesz awansować swoją postać do poziomu 63, nowej klasy bohatera Drachtyr Evoker oraz rubinowych basenów życia i lochów Nokhud Offensive.

Okres próbny potrwa do 2 stycznia 2023 r., co da ci coś nowego do zrobienia podczas wakacji, jeśli jeszcze nie wskoczyłeś do dodatku. Pamiętaj, że musisz mieć aktywną subskrypcję, aby kwalifikować się do bezpłatnego okresu próbnego.

Tymczasem nowa funkcja Punktu Handlowego w World of Warcraft jest już dostępna na publicznym serwerze testowym, jeśli chcesz dać jej wir. Jak już wcześniej ogłosiliśmy, nowa funkcja oferuje graczom alternatywny sposób zakupu przedmiotów kosmetycznych za nową walutę o nazwie Przetarg handlarza, która będzie rozdawana subskrybentom co miesiąc z opcją zarobienia więcej poprzez wykonywanie comiesięcznych zadań.

Blizzard obecnie ustalił stypendium na 500 Trader’s Tender miesięcznie z możliwością zarobienia 500 więcej, ale rzeczywista kwota może zostać dostosowana na podstawie opinii z testu funkcji.

Najnowsza aktualizacja PTR wprowadza również kilka zmian w równowadze klas, nowe cechy zwykłych i słabych przedmiotów do transmogryfikacji oraz garść nowych NPC dla Draenei, Orków, Taurenów, Lightforged Draenei i Highmountain Taurenów magów, kapłanów i łotrzyków.

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o wersji PTR.Źródło : https://mmos.com/news/world-of-warcraft-dragonflight-free-trial