World of Warcraft: Odkryj wydarzenie Blackrock Eruption w końcowej fazie sezonu

World of Warcraft: Season of Discovery wkracza w końcową fazę, a na graczy czeka mnóstwo nowej zawartości. Jedną z nich jest erupcja Czarnej Skały. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kontekst i poprzednie wydarzenia

Należy zauważyć, że erupcja Czarnej Skały ma miejsce w kontekście poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była Bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Po nim nastąpił Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które wiązało się z pewnymi problemami, ale ogólnie zostało uznane za pozytywne.

Jednak w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione koszmarnymi najazdami PvE. Odbiór fanów był wyjątkowo negatywny i nie wrócą oni w tej samej formie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Co to jest wydarzenie erupcji czarnej skały?

Wydarzenie Blackrock Eruption odbywa się co dwie godziny, zaczynając od północy. Gracze udadzą się do Płonącego Wąwozu i do wnętrza Czarnej Skały, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point dostępne są nowe codzienne zadania, a za zwycięstwa w górach można zdobyć dużą premię honoru.

Co ciekawe, to wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy World PvP do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zaludnionych i ekscytujących spotkań.

Oczekuje się, że po początkowej premierze wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. Nie potwierdzono jeszcze, czy deweloper wprowadzi jednocześnie dodatkowe nagrody lub zachęty.

Zyski reputacji dzięki Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów wzięcia udziału w wydarzeniu, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Erupcje Czarnej Skały nagrodzą reputację Bractwa Torium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującego bibelotu Odporność na ogień w reputacji Exalted, który powinien okazać się bardzo przydatny w Magma Core.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostanie nagrodzone złoto jako dodatkowy powód do zaangażowania. Planuje się, że przejdzie przez fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma żadnych informacji na temat tego, co wydarzy się w grze później.

Źródło: www.bing.com