World of Warcraft: Nowe ograniczenie zakupu Tokena WoW

Nowe ograniczenie dotyczące zakupu tokenów WoW

World of Warcraft wprowadza nowe ograniczenia dotyczące zakupu tokenów WoW, aby walczyć z zawyżaniem cen, hodowlą złota i botami.

Wpływ na graczy

Gracze, którzy od 2017 roku nie kupili czasu gry za prawdziwe pieniądze, nie będą już mogli kupić czasu subskrypcji za tokeny WoW. To ograniczenie będzie dotyczyło zarówno nowych graczy, jak i tych, którzy nie wykupili subskrypcji od 2017 roku, ale nie będzie miało wpływu na graczy, którzy wykupili określoną ilość czasu subskrypcji w ciągu ostatnich sześciu lat.

To nowe ograniczenie ma na celu zwalczanie botów i obniżenie cen tokenów WoW, utrudniając fałszywym kontom finansowanie swoich operacji bez większych inwestycji finansowych. Przeciętni gracze nie powinni się zbytnio martwić, ponieważ finansowanie subskrypcji samymi żetonami WoW jest niezwykle drogie i wymaga wysokiego poziomu wiedzy specjalistycznej w zakresie tworzenia złota.

Zmiany w żetonach WoW

Od 21 listopada 2023 r. gracze nie będą mogli kupować tokenów WoW za prawdziwe pieniądze lub złoto, jeśli nie wykupili co najmniej jednego miesiąca subskrypcji od 2017 r.

Zmiana ta dotyczy głównie walki z botami w World of Warcraft. WoW Tokeny osiągnęły w wielu krajach rekordowe ceny i nie widać oznak spowolnienia. Wdrażając to ograniczenie, fałszywe konta korzystające z botów do zbierania złota w celu odsprzedaży nie będą już mogły wspomagać swojej działalności bez większych inwestycji finansowych, co stanie się wyższym podatkiem, jeśli konta te zostaną następnie zbanowane.

Ostatecznie przeciętny gracz World of Warcraft nie powinien zbytnio martwić się tym nowym ograniczeniem, ponieważ nie będzie ono miało na niego wpływu. Finansowanie subskrypcji samymi żetonami WoW jest niezwykle kosztowne i tylko gracze, którzy są biegli w tworzeniu złota w World of Warcraft, będą w stanie to osiągnąć. Jeśli jednak komuś udało się to zrobić przez ostatnie sześć lat, miejmy nadzieję, że zakup zaledwie jednego miesiąca subskrypcji nie uszczupli zbytnio jego portfela w okresie świątecznym.

Źródło: www.bing.com