World of Warcraft: nowa zabawka może zapowiadać coś wielkiego dla Draenei


Gracz World of Warcraft odkrywa ekscytującą nową historię dla Draenei w World of Warcraft.

World of Warcraft to jedna z najbardziej znanych gier MMO w historii

Dołącz do rozmowy

Nowa zabawka w Świat Warcrafta może wskazywać na duże zmiany w rasie Draenei W niezbyt odległej przyszłości. Chociaż szczegóły dotyczące tej zabawki wciąż wydają się niejasne, wielu graczy MMO World of Warcraft Liczą na to, że przyniesie to ciekawe wieści o historii, która go otacza Draenei. Świat Warcrafta niedawno ogłoszono patch 10.1.5, który wprowadzi ważne dodatki do gry wideo Zamieć.

Gracz World of Warcraft odkrywa ekscytującą nową historię dla Draenei w World of Warcraft

To czwarta z sześciu aktualizacji Dragonflight planowanych na połowę 2023 roku. Ta aktualizacja World of Warcraft, Pęknięcia w czasiedoda kilka ekscytujących nowych funkcji, w tym ogromny loch, w którym ściga się smok Kalimdoru i dostęp do klasy Czarodziej. Jednak fanem Świat WarcraftaPortergauge, odkrył nową zabawkę, która może sugerować coś wielkiego dla graczy Draenei. Nowy element kosmetyczny Hearthstone, który jest obecnie niedostępny w grze, wydaje się być wyraźnie inspirowany niebiańskimi naaru, nasyconymi światłem istotami blisko związanymi z rasą Draenei. Ta zabawka może być nagrodą opartą na dziedzictwo draenei w przyszłości Świat Warcrafta.

Gracz World of Warcraft zostaje zbanowany za ten absurdalny błąd

Kluczowa grafika World of Warcraft: Dragonflight

jeśli zabawka Ścieżka Naaru jest częścią możliwej serii zadań Dziedzictwa Draenei, najprawdopodobniej pojawi się w patchu 10.1.7. Niewiele wiadomo o łatce poza tym kilka szczegółów, które World of Warcraft udostępnił w swoim kalendarzu planowania na 2023 rok, ale może to obejmować misje, które nie są jeszcze dostępne i są bardzo oczekiwane przez fanów. Mimo to możliwe jest, że ta zabawka jest inspirowana Draenei jest dostępny za pośrednictwem innych środków, takich jak sklep w grze lub usługa za pośrednictwem Faktoria.

Pomysł serii zadań dla Draenei ma wielu fanów Świat Warcrafta. Historycznie, serie zadań Heritage były jednymi z najlepszych historii w tytule, a zestawy zbroi i przedmioty kosmetyczne jako nagrody są dobrze pamiętane. Wielu graczy oczekuje, że World of Warcraft doda zadania Dziedzictwo na ostatnie zajęcia, ale mówienie więcej byłoby przesadą, ponieważ niewiele wiadomo na ten temat. Tylko czas pokaże, czy ta treść dotrze Świat Warcrafta.

Dołącz do rozmowyŹródło : https://www.ruetir.com/2023/06/world-of-warcraft-a-new-game-toy-can-anticipate-something-big-for-draenei/