World of Warcraft nadal jednoczy graczy: Blizzard chce, aby Horde i Alliance wkrótce udostępniły więcej slotówJednym z najbardziej emblematycznych elementów WoW-a jest bez wątpienia separacja między jego frakcjami. Kto nie zna nikogo z tatuażem? Sojusz lub Horda kto niezłomnie odmawia zadowalania się swoimi wrogami? Tak, i wygląda na to, że będą musieli się trochę zastanowić, ponieważ sam Blizzard chce, aby ta wrogość się skończyła.

Od czasów Shadowlands widzieliśmy, jak system był kwestionowany, z dodatkami, które pozwalają graczom Hordy z Przymierzem wspólnie pokonywać wyzwania. Wygląda na to, że Blizzardowi się to spodobało, ponieważ planują kontynuować środki to umożliwiło.

W wywiadzie przeprowadzonym na kanale Maximum na Twitchu, znanego streamera z ponad 400 000 subskrybentów, Ion Hazzikostas, reżyser gryskomentowali niektóre zmiany, o których myśleli i chcieliby to zrobić przed wydaniem Dragonflight.

„To coś, co chcemy zrobić”, powiedział. Chciałbym to zrobić przed wydaniem kolejnego dodatku, ale jest to uzależnione od naprawienia wielu problemów inżynieryjnych” – powiedział Hazzikostas. Wyjaśniając to, wspomniał również o błędach, które pojawiają się podczas gry pomiędzy frakcjami: „Zaimplementowane zmiany ciągną wątek w kodzie gry, który wpływa na systemy, które zostały zbudowane tak, aby działały w określony sposób przez 20 lat. Oczywiście może to wprowadzić klany między frakcjami może być łatwiej niż się spodziewaliśmy“.

Jeśli chodzi o obawy dotyczące dalszego otwierania tego systemu, stwierdził: „Najbardziej chcemy upewnić się, że istnieje sposób na włączanie i wyłączanie tego połączenia. To pokazuje, że Blizzard dali mu sporo okrążeń do rzeczy i że mogą pracować nad prostym sposobem, aby twój nowy pomysł zadziałał.Źródło : https://egramsamachar.com/technology/6548/world-of-warcraft-continues-to-unify-players-blizzard-wants-horde-and-alliance-to-share-more-slots-soon/