World of Warcraft na konsoli: Blizzard odkrywa nowe możliwości

Odkryj nowe, ekskluzywne informacje na temat przyszłości World of Warcraft! Słynna seria MMORPG mogłaby z powodzeniem wylądować na konsolach dzięki przejęciu Blizzarda przez Microsoft. W niedawnym wywiadzie Holly Longdale, wiceprezes i producent wykonawczy World of Warcraft, ujawniła, że ​​pomysł przeniesienia gry na konsole jest regularnie omawiany wewnętrznie.

„Cały czas o tym rozmawiamy”

W wywiadzie dla GamesRadar Holly Longdale omówiła przyszłość World of Warcraft, w tym możliwość wydania na konsole. Oto jego reakcja: „Oczywiście! Tak, cały czas o tym rozmawiamy. »

Od czasu przejęcia przez Microsoft Activision Blizzard taka możliwość stała się realna. Holly Longdale wyjaśnia, że ​​tak naprawdę nie ma żadnych technicznych zawiłości uniemożliwiających przeniesienie World of Warcraft na konsole i że zespół jest przygotowany do tego projektu.

Zaznacza jednak, że wydanie trzech rozszerzeń sagi „Worldsoul” zajmie zespoły przez kilka lat, co odkłada tę możliwość na później.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tymi trzema dodatkami. Ale oczywiście, że o tym rozmawiamy. Teraz, gdy jesteśmy częścią Microsoftu, nieszczerością byłoby twierdzić inaczej” – mówi Holly Longdale.

Czy chcielibyście więc, aby World of Warcraft – lub przynajmniej jego wersja – została wydana na konsole? A może wolisz, aby ta epicka seria gier MMO była dostępna wyłącznie na platformach PC?

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej ekskluzywnych informacji ze świata gier wideo! I nie przegap przybycia postaci Eleven do Fortnite przez następne dwadzieścia cztery godziny.

Źródło: insider-gaming.com