„World Of Warcraft” może zdobyć gildie między frakcjami przed premierą „Dragonflight”


Blizzard Entertainment podobno pracuje nad gildiami między frakcjami w World of Warcrafti może wkrótce nadejść.

W niedawnym wywiadzie na Twitchu ze streamerem Maximum, World of Warcraft programista Ion Hazzikostas omówiony Krainy Cienia i wspomniał, że zespół pracuje obecnie nad sposobem wprowadzenia gildii między frakcjami, co oznacza, że ​​gracze Hordy i Przymierza będą mogli stworzyć własną gildię (poprzez PCGamesN).

„To coś, co chcemy zrobić”, powiedział Hazzikostas. „Chciałbym, abyśmy zrobili to przed kolejną ekspansją, ale jest to w rękach wielu rozwiązań inżynieryjnych”.

World of Warcraft: Dragonflight. Źródło: Blizzard Entertainment

W patchu 9.2.5 Blizzard wprowadził sposób, w jaki gracze obu frakcji mogą połączyć się w zawartości PvE, aby po raz pierwszy ukończyć lochy i najazdy. W tym czasie deweloper powiedział, że gildie pozostaną jedną frakcją, a losowe dobierane aktywności, takie jak heroiczne lochy, potyczki lub losowe pola bitewne, również pozostaną w tej samej frakcji.

Wygląda jednak na to, że Blizzard potajemnie pracował nad tym pomysłem. „Te zmiany pociągają za sobą wątek w kodzie i systemach, które zostały zbudowane tak, aby działały w określony sposób przez 20 lat”, dodał, mówiąc, że gildie między frakcjami „mogą być łatwiejsze niż się spodziewaliśmy, zobaczymy”.

W tej chwili nie jest jasne, kiedy Blizzard zamierza wdrożyć nową funkcję, aby World of Warcraftchociaż możliwe jest, że gracze będą mogli zobaczyć, jak zostanie wprowadzony wraz z nadchodzącą grą Smocze stado ekspansja.

Smocze stado został ogłoszony w kwietniu i wprowadzi Dragonriding, „zupełnie nową, opartą na umiejętnościach metodę poruszania się w powietrzu, która pozwala graczom wznieść się w przestworza na grzbiecie ich osobistego Dragon Isles Drake”. Blizzard potwierdził, że rozszerzenie zostanie wydane „do 31 grudnia 2022 r. lub wcześniej”.

W innych wiadomościach Creative Assembly ogłosiło, że pracuje nad nową grą akcji z perspektywy trzeciej osoby, która „ustanowi nową serię”.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630a4dd1d105449c817f2198908d23b3&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fworld-of-warcraft-could-get-cross-faction-guilds-before-dragonflight-releases-3298979&c=216343859659393889&mkt=fr-fr