Jazda na smokach w World of Warcraft – nowa funkcja | Fractures in Time – najnowsza łatka | Gamespot

Świat gry World of Warcraft może być rewolucjonizowany przez nową funkcję jazdy na smokach

Blizzard, twórca gry MMORPG World of Warcraft, może wprowadzić poważne zmiany w przemieszczaniu się graczy po świecie gry. Najnowszy dodatek do gry, Dragonflight, wprowadził doskonałą funkcję jazdy na smokach, która zrewolucjonizowała przemieszczanie się z punktu A do punktu B w grze.

Obecnie jazda na smokach działa tylko dla określonych smoczych wierzchowców i tylko w nowych strefach Smoczych Wysp. Powrót do stolic starego świata, takich jak Stormwind czy Orgrimmar, wymaga użycia klasycznych latających wierzchowców gry.

Jednak twórcy zawartości WoW Taliesin i Evitel na Twitterze zauważyli nową opcję o nazwie „Style lotu” na publicznym serwerze testowym dla nowo ogłoszonej łatki 10.1.5 gry. Jednym z takich stylów lotu jest „Dynamiczny”, który pozwala na włączenie zdolności „lotu dynamicznego” we wszystkich obszarach, w których latanie jest dostępne. Sformułowanie funkcji sugeruje, że wierzchowce inne niż smoki mogą otrzymać w przyszłości zdolności latania.

Blizzard zrobił wielką sprawę ze wszystkich imponujących nowych animacji i fizyki, które pojawiły się wraz ze smoczymi wierzchowcami w grze, a zastosowanie tego samego poziomu szczegółowości i dopracowania do prawie 15-letnich latających wierzchowców z wcześniejszych rozszerzeń gry wydaje się myśleniem życzeniowym.

Fractures in Time – nowa łatka do World of Warcraft

Następna łatka do WoW, zatytułowana Fractures in Time, wprowadzi nowy, wyłącznie mityczny mega-loch, w którym gracze staną twarzą w twarz z najpotężniejszym smokiem w całej historii Warcrafta, Galakrondem. Dodatkowo otworzy klasę Warlocka dla każdej rasy i doda dodatkową, eksperymentalną specjalizację DPS dla najnowszej klasy gry, Evokers.

Źródło: Gamespot.