World of Warcraft może powitać szósty Smoczy Aspekt

Nowa aktualizacja World of Warcraft, zatytułowana Guardians of the Dream, może wprowadzić szóstego członka do grupy Draconic Aspects. W aktualizacji 10.2 PST odkryto nową zdolność zwaną „Wielkimi Smokami”, która sugeruje, że Vyranoth może potencjalnie stać się Aspektem lub przywódcą o równoważnym znaczeniu. Gracze będą musieli poczekać i zobaczyć, jak rozwinie się rola Vyranotha w następnym rozdziale Dragonflight, ponieważ jest to nadal sekcja testów publicznych i może ulec zmianie.

Potencjalny szósty członek

Draconic Aspects of World of Warcraft może wkrótce powitać szóstego członka w swojej grupie. Ten potencjalny rozwój fabuły pochodzi z niektórych plików znalezionych w Public Test Realm dla łatki 10.2 World of Warcraft: Dragonflight, Keepers of the Dream.

Odkrywcza nowa umiejętność

Niedawno World of Warcraft ujawnił Guardians of the Dream, drugą dużą aktualizację rozszerzenia Dragonflight. Ta łatka dodaje do gry bogactwo zawartości, w tym strefę Emerald Dream, Amidrassil, najazd Hope of the Dream, a także nowe rozdziały historii Dragonflight.

Gracz World of Warcraft, Portergauge, odkrył w łatce 10.2 PST nową umiejętność, która może dostarczyć ogromnej wskazówki co do tego, jak mogą zakończyć się te rozdziały. Zdolność zwana Wielkimi Smokami jest zaklęciem używanym w tle w celu wywołania określonych wydarzeń filmowych w grze.Zgodnie z tekstem zdolności, przybywa pięć Smoczych Aspektów – Alexstrasza, Kalecgos, Nozdormu, a także nowicjusze Ebyssian i Merithra. aby otrzymać błogosławieństwo Amidrassil, nowego Drzewa Świata w World of Warcraft. Jednakże Vyranoth, Najwyższa Inkarnacja Lodu, jest wymieniona wśród Aspektów, co wskazuje, że sama może stać się Aspektem, a nawet przywódcą o równie ważnym znaczeniu.

Główną rolę

W krótkiej historii aktualizacji 10.1.7 Vyranoth walczyła i oddzieliła się od swojego brata Fyrakka, ostatniej pierwotnej inkarnacji w Azeroth, po nieporozumieniu co do ich celów. Niedługo potem skontaktowała się ze swoją starą przyjaciółką, Smoczą Królową Azeroth Alexstraszą i zawarła układ, zgadzając się pomóc Aspektom w nadchodzącej bitwie. W aktualizacji 10.2 Vyranoth i jego zwolennicy będą pomagać graczom w walce z Fyrakkiem i jego siłami, gdy będą chcieli przejąć władzę Amidrassil.

Szóste stado smoków

Ta nowa umiejętność sugeruje, że lojalność Vyranotha może być dopiero początkiem. Jednym z głównych wątków fabularnych Dragonflight była pomoc Aspektom w odzyskaniu mocy. Jeśli wszystkich sześciu przywódców smoków otrzyma ten dar od Drzewa Świata w aktualizacji 10.2, Vyranoth mógłby reprezentować szóste stado smoków złożone z Proto-smoków i innych pomniejszych smoków, takich jak Skrzydła Pustki i Smoki Burzy Thorignira, które oba pojawią się w nadchodzącej misji Strażników Snów przedstawiający starożytną Najwyższą Inkarnację.

To powiedziawszy, ta nowo odkryta umiejętność nadal znajduje się w Publicznym Królestwie Testowym. Ten możliwy zwrot akcji może się zmienić, zanim zostanie oficjalnie ustalony, lub może w ogóle się nie pojawić. Tak czy inaczej, Vyranoth z pewnością odegra główną rolę w następnym rozdziale Dragonflight, więc gracze będą musieli poczekać i zobaczyć, jaką historię przygotowała dla niego oficjalna aktualizacja.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: gamerant.com