World of Warcraft mógł przypadkowo ujawnić strefę Dragonflight 10.2


Świat Warcrafta mogli dopiero ogłosić łatkę 10.1, ale gracze mogli już dowiedzieć się, gdzie łatka 10.2 może mieć miejsce. To odkrycie pochodzi z nowego obrazu znalezionego w publicznym obszarze testowym dla World of Warcraft nadchodzącej aktualizacji zawartości Patcha 10.1.


Żar Nelthariona Jest World of Warcraft pierwsza duża aktualizacja zawartości dla Smocze stado ekspansja. Najwcześniejsze wersje nowej strefy o tematyce czarnego smoka są już dostępne do testowania na PST dla Świat Warcraftaco oznacza, że ​​wiele z jego plików jest teraz dostępnych dla graczy do zbadania w poszukiwaniu wskazówek i tajemnic Smocze stado.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: World of Warcraft może wkrótce dodać opcje dostosowywania postaci głosowych i zaimków

Szczególnie jeden zasób zwrócił uwagę graczy podczas przeglądania tych plików. Wśród plików z wersji 10.1 znaleziono ikonę nowego wyglądu broni o nazwie „Glaive 1h Emerald Dream Outdoor”. Ta konwencja nazewnictwa jest podobna do nowego sprzętu, który gracze mogą zdobyć w Żar Nelthariona poprzez zajęcia na świeżym powietrzu. Biorąc pod uwagę Jaskinię Zaralek od Żar Nelthariona jest strefą „Czarny smok na świeżym powietrzu”, możliwe, że ten przedmiot będzie można uzyskać z działań „Szmaragdowy sen na świeżym powietrzu” w strefie, która pojawi się w 10.2.

Ta teoria za Smocze Stado przyszłość nie jest bez zasług. Zielone stado smoków w Świat Warcrafta ma bliskie powiązania ze Szmaragdowym Snem, a ich historia jest z nim nierozerwalnie związana. Ponadto nowe ziarno Drzewa Świata jest obecnie bezpieczne w Szmaragdowym Śnie, na co wskazują pewne dowody Świat Warcrafta może sadzi to na Smoczych Wyspach. Biorąc wszystko pod uwagę, nowy obszar i strefa poświęcona Zielonemu stadu smoków i Szmaragdowemu Snu miałyby sens.

To powiedziawszy, ta nowa pozycja jest daleka od potwierdzenia World of Warcraft następna strefa. Konwencja nazewnictwa jest niejasna i może po prostu odnosić się do estetyki tego nowego przedmiotu inspirowanej Zielonym Smokiem. Gracze nie będą wiedzieć na pewno, dopóki nie pojawi się oficjalne ogłoszenie Świat Warcrafta.

Rozważając Świat Warcraftakadencja patcha od tego czasu Smocze stado, gracze mogą spodziewać się łatki 10.1 w okolicach maja, a 10.2 pod koniec października lub listopada. W tym celu oficjalne ujawnienie nazwy i strefy łatki 10.2 prawdopodobnie nastąpi w sierpniu lub wrześniu. Do tego czasu bystrzy gracze będą musieli szukać kolejnych dowodów wskazujących na strefę o tematyce Szmaragdowego Snu w patchu 10.2. Na szczęście, Świat Warcrafta Od czasu do czasu gracze mają jeszcze cztery aktualizacje treści, więc w międzyczasie powinni mieć mnóstwo zajęć.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Gildie międzyfrakcyjne nie oznaczają końca głównego konfliktu w World of WarcraftŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-dragonflight-10-2-zone-possible-leak/