World of Warcraft Mage Tower powraca na ograniczony czas


Kiedy łatka 9.1.5 pojawi się jeszcze w tym roku, World of Warcraft ponownie wprowadzi Wieżę Magów jako część funkcji poruszania się w czasie. To ograniczone czasowo wydarzenie pozwala graczom grać w zawartość z wcześniejszych rozszerzeń, aby zdobyć sprzęt skalowany do odpowiedniego poziomu.

Odbywa się raz w miesiącu przez tydzień i zawsze jest tematem nowego dodatku. Oczekuje się, że łatka 9.1.5 do World of Warcraft wprowadzi do gry wiele aktualizacji, o które prosili gracze.

Społeczność WoW miała mieszane uczucia w związku z wydaniem wersji 9.1 pod koniec czerwca. Wielu graczy skarżyło się, że ilość zawartości wprowadzonej wraz z łatką była zbyt mała jak na łatkę, której ukończenie zajęło ponad siedem miesięcy i że pomijała wiele poprawek jakości życia, które gracze uważali za wymagane w tym czasie w World of Warcraft. Od tego czasu Blizzard starał się przywrócić zaufanie graczy, skupiając się w 9.1.5 na wkładach użytkowników, a niektóre poprawki usuwały już niewłaściwe aluzje w World of Warcraft.

Kiedy w patchu 9.1.5 pojawia się chodzenie w czasie Legionu, menedżer społeczności Kaivax potwierdził powrót Wieży Maga w ostatnim poście na forach World of Warcraft. Kiedy po raz pierwszy zadebiutowała w patchu 7.2 do World of Warcraft: Legion, Wieża Magów była chwalona za zapewnienie zróżnicowanego zestawu trudności dla wszystkich klas w grze.

Gracze otrzymywali kosmetyczne skórki do swojej broni, jeśli wykonali zadania, jednak nie są już dostępne. Blizzard twierdzi, że te rzeczy są nadal niedostępne, ponieważ nie chce podkopać osiągnięć gracza, gdy kosmetyki były dostępne po raz pierwszy.

Zamiast tego druidzi otrzymają nowe zestawy pancerzy rozszerzających World of Warcraft: Legion oraz nową zmiennokształtną formę. Ci, którzy ukończą wszystkie wyzwania, otrzymają Szybujący Koń Zaklęcia.

Gdy wydarzenie jest online, potrwa dwa tygodnie, zanim zostanie ponownie wprowadzone do rotacji wędrowców w czasie, którą Blizzard stosuje w swoich dodatkach. Timewalking jest teraz dostępny w sześciu rozszerzeniach, co oznacza, że ​​gracze będą mogli dwa razy w roku spróbować swoich sił w zadaniach Wieży Maga.

world-of-warcraft-legion-kino-i-informacje-oblot-blizzcon-day1-7074327

Wielu graczy było rozzłoszczonych decyzją Blizzarda o zamknięciu Wieży Magów we wstępnym patchu do Battle For Azeroth. Nie tylko stanowiło to dobre wyzwanie dla graczy, ale było też jednym z nielicznych elementów zawartości solowej w grze.

To nie pierwszy raz, kiedy Blizzard całkowicie usunął materiały. Wiele słynnych serii zadań zostało z czasem usuniętych, w tym legendarna seria zadań Angrathar the Wrathgate. Podczas gdy usuwanie dekoracyjnych skórek broni jest niepokojące, Blizzard wydaje się podejmować skoordynowaną próbę odzyskania pewności siebie graczy, wykorzystując spacery w czasie do zapisywania treści, które nie są już dostępne.

Ponadto ulepszenia WoW: Burning Crusade Classic zapewniają mnóstwo ulepszeń, o które prosili gracze. Mamy nadzieję, że to dopiero początek, kiedy Blizzard zwraca większą uwagę na opinie użytkowników niż wcześniej.Source : https://pvplive.net/world-of-warcraft-mage-tower-is-back-for-a-limited-time/