World of Warcraft: łatwiejszy najazd solo na Jainę, N’Zotha i G’huuna!

Podgląd nadchodzących aktualizacji World of Warcraft

Ułatwienie gry solo w World of Warcraft

Premiera dodatku The War Within do World of Warcraft zbliża się wielkimi krokami, a gracze osiągają nowy poziom mocy. W ramach zmian wprowadzonych w sezonie 4 wiele najazdów w Battle for Azeroth można teraz ukończyć w pojedynkę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej w tym tygodniu, walka z Jainą Proudmoore w najeździe Battle of Dazar’alor jest teraz znacznie łatwiejsza w pojedynkę niż wcześniej. Wcześniej jedynym sposobem na zwycięstwo było pokonanie bossa w pierwszej fazie, ponieważ do ukończenia drugiej fazy potrzebnych było sześciu graczy.

Aktualizacja zawartości Dark Heart zmieniła drugą fazę tego spotkania, dzięki czemu nie zamraża ona już graczy, pomimo pojawienia się efektu kumulacji, co oznacza, że ​​gracze mają mnóstwo czasu na pokonanie bossa bez czyszczenia mechaniki.

Samotne rolnictwo na potrzeby mitycznych najazdów

Według Wowheada samodzielna hodowla jest teraz rzeczywistością także dla N’Zoth Mythic i G’huun, a wiele wcześniej skomplikowanych mechanik nie sprawia już problemów. Pierwsza zmiana nastąpiła na początku tego tygodnia, kiedy stało się jasne, że gracze nie będą już szaleć podczas walki z N’Zothem bez Ashjra’kamas, Veil of Resolve.

Gracze mogą teraz swobodnie wchodzić do Bram Umysłu, aby zabić Psychusa, a przy energii 0 nie ma kontroli umysłu. Dar N’Zotha nadal występuje, ale po zakończeniu wydarzenia gracze odzyskują 30 punktów Poczytalności.

Jeśli chodzi o G’huuna, główną przeszkodą dla graczy solo była mechanika kuli. Pierwotnie wymagało to od graczy zatopienia dwóch kul w odstępie trzech sekund. Było to niemożliwe w przypadku pojedynczych graczy, ale wymóg dotyczący czasu został teraz usunięty. Zawsze należy nacisnąć dwie kule, ale nie ma znaczenia, jak daleko są od siebie.

Ta wiadomość będzie niewątpliwie dobrą wiadomością dla łowców wierzchowców i transmogów. Wszechwidzący Ny’Alotha jest dostępny w trybie N’Zoth, a wierzchowiec Caliginous Storm pozostaje 1% tańszy od Jainy.

Źródło: www.dexerto.com