World of Warcraft kończy 19 lat, a Hearthstone wyrusza do Badlands

Najnowsze wieści od Blizzarda

Wiadomości nigdy się nie kończą, prawda? W okresie świątecznym Blizzard był ostatnio zajęty, więc wracam, aby informować Was na bieżąco o wszystkim, co się dzieje. Jeśli jednak chcecie nadrobić zaległości w nieco starszych wiadomościach, mamy też podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się na BlizzConie. Ciekawe, prawda?

Co nowego na żywo

20 listopada – 27 listopada: Mother’s Blessing powraca do Diablo 4 w przyszłym tygodniu, zapewniając wszystkim graczom +35% złota i doświadczenia (multiplikatywnie). Jeśli nie grałeś ostatnio w tę grę, obfite moce wampirów w sezonie 2 są całkiem zabawne, a najnowsze ulepszenia doświadczenia – nawet przed wliczeniem Błogosławieństwa Matki – ulepszyły grę. Świetny czas na grę!

30 listopada: WoW Classic przenosi nas do dziwnej alternatywnej wersji World of Warcraft z Season of Discovery, gdzie będziesz eksplorować Azeroth, aby odblokować nowe zdolności klasowe, dzięki czemu będziesz mógł w końcu zagrać w tego Uzdrawiającego Maga, o którym zawsze marzyłeś. W raidzie Blackbrew Depths pojawił się także nowy najazd, który daje nam nowe spojrzenie na stare lochy. Czy jesteś podekscytowany? Ponieważ mam tendencję do bycia.

5 grudnia – 23 stycznia: Nieco dalej w Diablo 4 rozpocznie się nowe wyzwanie końcowe w postaci Rzeźni Zira, które wyśle ​​graczy na poziomie 100 w coraz trudniejsze wyzwanie, aż do śmierci. To dobrze podsumowuje ducha Diablo.

Wkrótce

Jeśli chodzi o resztę, demony Trolli, Draenei i Czarnoksiężników skorzystają z nowych dostosowań, aby udoskonalić swój wygląd. Nie trzeba dodawać, że wraz z łatką 10.2.5, której premiera spodziewana jest na początku przyszłego roku, pojawi się wiele fajnych transmogów.

Wesprzyj nas na Patreonie!

Podsumowując, prawdopodobnie już słyszałeś, że witryna ma problemy i że możemy skorzystać z Twojej pomocy, aby kontynuować. Patreon pokrywa większość naszych środków i chociaż staramy się zwiększać przychody z reklam, nie wystarczy to do pełnego wsparcia witryny. Jeśli stać Cię na subskrypcję Blizzard Watch na Patreonie, pomoże nam to w dalszym tworzeniu treści, które (miejmy nadzieję) pokochasz.

Ale niezależnie od tego, czy możesz nas wesprzeć finansowo, czy nie, cieszę się, że tu jesteś. Dziękujemy, że nas czytasz.

Wesprzyj nas na Patreonie, subskrybując lub zdobywając kolejne poziomy na Patreonie. Przekaż darowiznę do 30 listopada, abyśmy mogli nadal tworzyć wysokiej jakości treści, które lubisz.

Źródło: www.bing.com