World of Warcraft kończy 19 lat, a Hearthstone wyrusza do Badlands

Najnowsze wieści od Blizzarda

Szukasz najświeższych wiadomości od Blizzarda? Nie szukaj dalej, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się w ostatnich dniach.

Co wydarzyło się w tym tygodniu i co nas czeka wkrótce? Przekonajmy się razem!

Już dostępny

Mother’s Blessing powróci do Diablo 4 w przyszłym tygodniu, zapewniając wszystkim graczom +35% złota i PD (multiplikatywnie). Jeśli nie grałeś ostatnio w tę grę, wiele wampirzych mocy Sezonu 2 jest całkiem niezłych, a najnowsze wzmocnienia XP – nawet nie licząc Błogosławieństwa Matki – poprawiły wrażenia z zdobywania poziomów w grze. To idealny czas na grę!

30 listopada WoW Classic przeniesie nas do dziwnej alternatywnej wersji World of Warcraft z Season of Discovery, gdzie będziesz eksplorować Azeroth, aby odblokować nowe umiejętności klasowe, dzięki czemu będziesz mógł w końcu zagrać w Maga Uzdrawiającego, o którym zawsze marzyłeś. W nalocie Blackbrew Depths pojawiła się także nowa instancja, która daje nam nowe spojrzenie na stare lochy. Czy jesteś podekscytowany? Bo naprawdę jestem.

Od 5 grudnia do 23 stycznia w Diablo 4 rozpocznie się nowe wyzwanie końcowe w postaci Rzeźni Zira, które wyśle ​​graczy na 100 poziomie przez coraz trudniejsze wyzwanie, aż do śmierci. To w zasadzie podsumowuje Diablo, prawda?

Przyszły

Jest tak wiele nowych dostosowań i elementów kosmetycznych, że nie jestem w stanie omówić ich wszystkich, ale oto kilka ciekawych nowych wyglądów, które przykuły moją uwagę.

Co do reszty, Trolle, Draenei i demony Czarnoksiężników skorzystają z kilku nowych dostosowań, aby udoskonalić swój wygląd. Nie trzeba dodawać, że w patchu 10.2.5 pojawi się mnóstwo świetnych transmogów, których spodziewamy się na początku przyszłego roku.

Wesprzyj nas na Patreonie

Wreszcie, prawdopodobnie słyszeliście o naszych trudnościach finansowych i moglibyśmy skorzystać z Waszego wsparcia, aby kontynuować. Patreon jest naszym głównym źródłem finansowania i chociaż chcemy zwiększyć nasze przychody z reklam, nie wystarczy pełne wsparcie witryny. Jeśli stać Cię na subskrypcję Blizzard Watch na Patreonie, pomoże nam to w dalszym tworzeniu treści, które (miejmy nadzieję) pokochasz.

Niezależnie od tego, czy możesz nas wesprzeć finansowo, czy nie, cieszymy się, że tu jesteś. Dziękujemy, że nas czytasz.

Wesprzyj nas na Patreonie, subskrybując lub zwiększając poziom Patreona. Przekaż darowiznę przed 30 listopada, abyśmy mogli dalej tworzyć wysokiej jakości treści, które tak lubisz.

Źródło: www.bing.com