Twitch dropy dla graczy World of Warcraft – Blizzard nagradza widzów i graczy

Blizzard przygotowuje Twitch dropy dla graczy World of Warcraft

Blizzard przygotował dla graczy World of Warcraft najnowszą rundę dropów na Twitchu. Twitch dropy pozwalają graczom na uzyskanie jeszcze większej widoczności na Twitchu, a jednocześnie nagradzają widzów specjalnymi prezentami za oddawanie się, aby zazwyczaj zobaczyć podgląd nadchodzących wydań lub ulepszeń.

Rzadkie przedmioty World of Warcraft TCG

Wiele rzadkich przedmiotów World of Warcraft TCG, które wcześniej były uważane za przedmioty premium w kręgach graczy, stało się łupami Twitcha. Blizzard nie zmienił zdania co do wykorzystania nagród z kolekcjonerskiej gry karcianej, ale Ion Hazzikostas zapewnił graczy, że tak poszukiwany Widmowy Tygrys zachowa swoją ekskluzywność.

Zdobywanie dropów Twitcha

Zarówno Eteryczny Portal, jak i Płonący Hipogryf będą dostępne w dwóch różnych oknach – od 2 do 9 maja dla Eterycznego Portalu i od 9 do 17 maja dla Płonącego Hipogryfa.

Tak długo, jak konta Battle.net i Twitch są połączone, możesz wygrać obie nagrody, oglądając cztery godziny zawartości WoW: Dragonflight w ciągu dwóch siedmiodniowych okresów. Aby otrzymać powiązane dropy Twitcha, musisz oglądać przez cztery godziny w ciągu dwóch różnych tygodni; nie możesz otrzymać obu nagród, oglądając jednocześnie przez osiem godzin.

Jak połączyć konto Twitch z Battle.net

Aby połączyć swoje konta Twitch i Battle.net, musisz przejść do sekcji „Połączenia” na oficjalnej stronie wsparcia Battle.net. Wybierz „Twitch” z menu, a następnie połącz swoje konta. Zostaniesz przeniesiony na stronę Twitcha, gdzie zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na połączenie Twitcha z Battle.net. Twoje konta zostaną połączone po zakończeniu procedury autoryzacji, kiedy to będziesz mógł zacząć korzystać ze strony internetowej, aby zdobywać nagrody.

Źródło: meaww.com.