World of Warcraft Heroic Plus Dungeons zbliża się do Wrath of the Lich King Classic


Wrath of the Lich King Classic wraz z łatką Ulduar pojawi się nowy poziom trudności w lochach, który wielu fanów World of Warcraft może uznać za ekscytujący.


Podczas gdy odwołanie w Klasyka World of Warcraft zawsze była szansą na wierne odtworzenie starej epoki, była to również okazja dla programistów z Blizzarda, aby zrobić kilka rzeczy lepiej z perspektywy czasu – a wprowadzenie Heroic Plus jest dokładnie tym dla Gniew Króla Lisza. Świat Warcraftat gracze przyzwyczaili się do lochów Mythic Plus we współczesnej erze gry jako ważnej i godnej alternatywy dla rajdów w Świat Warcraftagra końcowa.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Jeden z największych mankamentów w Gniew Króla Lisza była trudność jej heroicznych lochów, prawdopodobnie decydujący czynnik stojący za decyzją Blizzarda o wprowadzeniu znacznie trudniejszej heroiki w Kataklizm. Z Wrath of the Lich King Classic zbliżając się do premiery Ulduar, twórcy znaleźli sposób na wprowadzenie nowego poziomu trudności w lochach Northrend, jednocześnie tematycznie powiązując mechanikę z nowym rajdem.

POWIĄZANE:World of Warcraft: Frostbrood Proto-Żmij wierzchowiec odchodzi wraz z premierą Dragonflight

Wśród nowych informacji o łatce dla Wrath of the Lich King Classic, Wowhead zebrał zestaw osiągnięć związanych z Heroic Plus. Noszą nazwę Defense Protocol Alpha i obejmują wszystkie 12 lochów od premiery dodatku. Pominięcia to cztery lochy wprowadzone w łatce 3.2 i 3.3, ale nie ma powodu, dla którego gracze nie zobaczą wersji Heroic Plus dla Pit of Saron lub Halls of Reflection w przyszłości.

wow World of Warcraft Wrath Lich King Classic Halls of Stone Heroic Plus Ulduar

Podobnie jak wstawianie mitycznego kamienia zwornikowego, Świat Warcrafta gracze mogą wejść w tryb Heroic Plus dla swoich Heroicznych lochów Wrath of the Lich King Classic poprzez interakcję z przedmiotem rytualnym znajdującym się przy wejściu do lochu. Jeśli wszystkich pięciu graczy użyje go w tym samym czasie, znacznie wzmocni obrażenia i punkty życia potworów w instancji, a także wprowadzi nową mechanikę bossa.

W przeciwieństwie do mitycznego kamienia kluczowego, Heroic Plus nie będzie miał licznika czasu wyczerpania i zamiast tego będzie funkcjonował jako tradycyjne wyzwanie w lochach dla Świat Warcrafta graczy do pokonania. Łup, który wypadnie z tego nowego poziomu trudności lochów, będzie odpowiednikiem sprzętu Naxxramas z trybu dla 10 graczy, skutecznie oferując graczom nowy sposób na wypełnienie luki między wynikami wyposażenia i przygotowanie się do najazdu na tytaniczne miasto Ulduar.

Chociaż niektórzy mogą twierdzić, że włączenie Heroic Plus do gry obniży jej autentyczność, istnieje silniejszy argument przeciwko temu. Klasyka World of Warcraft zawsze było w najlepszym wydaniu, gdy z szacunkiem jechało cienką linią między wiernym zachowaniem doświadczenia grania w stare rozszerzenie bez niewolniczego wiązania się z jego wadami.

Świat Warcrafta oraz Wrath of the Lich King Classic są dostępne na PC.

WIĘCEJ: Sześć sposobów na zdobycie złota w klasycznym WoW: Wrath of the Lich King

źródło: wowheadŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-classic-lich-king-heroic-plus-dungeons/