World of Warcraft: Harmonogram premier Dragonflight, szczegóły i nie tylko


Gdy mgły otaczające Wyspy Smoka powoli unoszą się, by odsłonić krainę, która była ukryta przed resztą Azeroth przez ponad 20 000 lat, my – elitarni żołnierze Azeroth – jesteśmy już poza nami, gdy otrzymujemy pierwsze spojrzenia na oszałamiająco piękną domenę starożytna wiedza, smocze aspekty, przywoływacze Dracthyrów i jazda smokami. Od czasów smoka World of Warcraft rozszerzenie nie mogło nadejść wystarczająco szybko, wszyscy z niesamowitym entuzjazmem czekaliśmy na wiadomość o tym, kiedy pojawi się nasz potencjalnie nowy ulubiony dodatek.

18 października Blizzard Entertainment podzielił się nie tylko oficjalną datą Smocze stado przed łatką, ale także z planem startowym, nakreślającym daty zapisu na ten rok. W tej mapie drogowej Blizzard ujawnił daty przed aktualizacją, premierą Dracthyr, premierą rozszerzenia i wreszcie premierą rajdu.

Przyjrzyjmy się więc wszystkim obecnie ujawnionym ważnym Smocze stado randki, abyś mógł wziąć wolne od pracy i spędzić dni w których się zakochasz World of Warcraft jeszcze raz.

Smocze stado harmonogram wydań

Zdjęcie z Blizzard Entertainment

Faza pierwsza

Pierwsze wskazówki Smocze stado trafią na serwer na żywo 25 października wraz z oficjalnym patchem wstępnym. Przed aktualizacją pojawi się wraz z niesamowitą przebudową systemu talentów, która jest największą zmianą talentów, jaką widzieliśmy od tego czasu Mgły Pandarii. Zaprojektowany na plucie obrazu Klasyczny system talentów, nowy i ulepszony system talentów w końcu da graczom większą swobodę kreatywności przy swoich konfiguracjach i optymalizacji stylu gry zgodnie z ich preferencjami.

25 października wprowadzimy też kilka zmian interfejsu użytkownika, które zmniejszą zapotrzebowanie na dodatki do interfejsu. Po wprowadzeniu tych zmian w interfejsie użytkownika i HUD gracze mogą teraz dostosować swój interfejs użytkownika za pomocą zaledwie kilku kliknięć bez konieczności czytania wyczerpujących opisów dodatków. Co więcej, zmodernizowana wersja interfejsu użytkownika nadal zachowuje swoje dawne uroki i osobowość.

Następnie Blizzard wprowadza całą gamę funkcji ułatwień dostępu, które będą miały ogromny wpływ na codzienną rozgrywkę, takie jak rzucanie zaklęć „naciśnij i przytrzymaj”, klawisze interakcji, obsługa gamepada i wiele innych.

Aby urozmaicić PvP podczas wydarzenia przed aktualizacją, do gry wejdzie Rated Solo Shuffle. Początkowo działający jako PvP Brawl, Rated Solo Shuffle da zapalonym graczom PvPer okazję do pracy nad sezonowymi nagrodami, osiągnięciami, wierzchowcami, tygodniowymi postępami w skarbcu i podbojem, działając zasadniczo w taki sam sposób, jak Rated Battlegrounds i areny. Mimo że Smocze stado-określone oceny i nagrody będą dostępne tylko raz Smocze stado Rozpoczyna się pierwszy sezon, postępy zdobyte podczas aktualizacji przed aktualizacją nadal liczą się do tych niesamowitych nagród. Poza tym, gdy przed aktualizacją pojawi się na serwerach na żywo, gra między frakcjami zostanie również włączona w trybie Rated Solo Shuffle.

Wreszcie Smocze stado Pre-patch wprowadzi nowe kombinacje klas i ras, aby zwiększyć różnorodność i pozwolić na jeszcze większą kreatywność podczas tworzenia postaci. Tak więc, gdy aktualizacja wstępna zostanie opublikowana, wszystkie rasy będą mogły tworzyć i grać w Łotrzyka, Kapłana i Maga.

Faza druga

Faza druga Smocze stado wstępna aktualizacja rozpocznie się 15 listopada. Gdy nadejdzie data, Wow społeczność może wreszcie stworzyć własne Dracthyr Evokers, pierwszą w historii kombinację ras i klas. Wypełnione mnóstwem modyfikacji, Dracthyr Evokers będą miały dwie specjalizacje w momencie premiery, z których jedna będzie lecząca, a druga DPS – konserwacja i dewastacja. Chociaż są smoczymi, mogą łatwo zmienić swoje humanoidalne oblicze w smoczą formę. Zwykle zaczynają się na poziomie 58 w strefie ekskluzywnej Dragonkin, Zakazanego Zasięgu na Wyspach Smoka.

Tak więc, wraz z wprowadzeniem Dracthyr Evokers do Wow15 listopada odbędzie się również oficjalne otwarcie nowej strefy startowej The Forbidden Reach. Zaprojektowany przez Nelthariona Strażnika Ziemi, by stworzyć własną armię żołnierzy ze smoczych potomków, Zakazany Reach jest dziś oazą dla aspirujących Dracthyrów Przywoływaczy, którzy pewnego dnia dążą do walki u boku Hordy lub Przymierza.

Faza druga wprowadza również nowy, ale znajomy loch, Uldaman: Legacy of Tyr. Znajdująca się w tym samym miejscu, co poprzednia iteracja lochów, Uldaman: Legacy of Tyr będzie teraz zawierać starożytną wiedzę pozostawioną tam celowo przez tytanów.

Ponieważ nie ma pre-patch w WoW’s historia bez wydarzenia towarzyszącego, faza druga rozpocznie wydarzenie Primal Storms. Chociaż niewiele wiadomo o wydarzeniu, wiemy, że zawiera on nowy zestaw zadań i wydarzeń na świecie, gdy próbujesz odeprzeć siły Primalistów.

Faza trzecia

28 listopada oczekiwanie dobiegnie końca, ponieważ Smocze stado uruchomi się na całym świecie z szeregiem nowych funkcji. Pierwszą i najważniejszą cechą są z pewnością Wyspy Smoka. Znajdziesz tam Budzące się Brzegi, Lazurowe Przęsło, Równiny Ohn’aran i Thaldraszus.

Smocze stado uruchomienie oznacza, że ​​otrzymujemy mnóstwo nowych wierzchowców, osiągnięć, zwierzaków i innych przedmiotów kosmetycznych, które same się nie zdobędą.

Ponieważ odnowione profesje nie zostaną uruchomione w żadnym momencie przed oficjalnym wydaniem dodatku, 28 listopada otrzymamy zmodernizowany system profesji. Obejmuje to nowe systemy jakości i wytwarzania, materiały oraz, co najważniejsze, sprzęt przeznaczony dla profesji.

Jedna z najbardziej ekscytujących i lubianych cech Smocze stado to bez wątpienia Dragonriding. Po uruchomieniu rozszerzenia i wykonaniu obowiązkowych zadań, aby odblokować tę funkcję, będziesz mógł wznosić się na niebie Wysp Smoków w ekscytujący sposób.

Będzie to również obejmować wydanie siedmiu lochów — Ruby Life Pools, Brackenhide Hollow, Nokhud Offensive, Neltharus, Lazurowa Krypta, Komnaty Infuzji, Akademia Algeth’ar. Chociaż możesz ukończyć te lochy w trybie normalnym i heroicznym, wszystkie te lochy nie będą dostępne w rundach Mythic+ aż do późniejszej części rozszerzenia, kiedy zostaną przeniesione do puli lochów Mythic+.

Faza czwarta

Ostatnia faza roku nadejdzie 13 grudnia. Wraz z tym pierwszy nalot na Smocze stado otworzy swoje drzwi zarówno dla pierwszych najeźdźców na świecie, jak i zwykłych najeźdźców, ponieważ wszystkie trudności rajdowe – normalne, heroiczne i mityczne – otwierają się jednocześnie. Chociaż oznacza to brak dopracowania i zbalansowania w okresie świątecznym, wyścig o pierwszeństwo w świecie będzie z pewnością jednym z najbardziej ekscytujących, jakich byliśmy świadkami od lat.

Poza Vault of Incarnates, które pojawią się 13 grudnia, Smocze stado sezon pierwszy wreszcie się rozpocznie. Innymi słowy, możemy wejść do lochów Mythic+ i rozpocząć pracę nad osiągnięciem Keystone Master. Pula lochów Mythic+ w pierwszym sezonie będzie zawierać następujące lochy: Ruby Life Pools, Nokhud Offensive, Azure Vault, Algeth’ar Academy, Halls of Valor (Legion loch), Dziedziniec Gwiazd (Legion loch), Cmentarzysko Cienistego Księżyca (Władcy Draenoru loch) i Świątynia Nefrytowego Węża (Wycierać loch). Poza tym, pierwszy sezon dla PvPers również rozpocznie się 13 grudnia, gdy po raz kolejny udowodnią swój talent na arenie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6350342865a74ab4b053eecb9a82056d&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-release-schedule-details-and-more&c=9087974778527918646&mkt=fr-fr