World of Warcraft gotowy na spadki Twitcha przed premierą Dragonflight


World of Warcraft świętuje premierę swojego najnowszego dodatku, Smocze stadodokładnie tak, jakbyś się rozwijał, z kilkoma kroplami Twitch, aby gracze oglądali zawartość gry.

Dzięki trzem oddzielnym zrzutom Twitch, które będą obowiązywać od 15 listopada do 29 grudnia, gracze mogą zdobyć trzy różne gadżety w grze, w tym zwierzaka, wierzchowca i zabawkę.

Najpierw gracze mogą zdobyć zwierzaka Dragon Kite za oglądanie przez co najmniej cztery godziny Wow treść z 15-18 listopada. Ramy czasowe dla spadku są tuż po drugiej fazie Smocze stado wstępna łatka jest aktywna. Faza druga to część przed aktualizacją, która obejmie wydanie nowej klasy bohaterów i kombinacji ras z dodatku, Dracthyr Evoker.

Zdjęcie przez Blizzard

Drugim łupem będzie wierzchowiec Feldrake, który będzie aktywny od dnia premiery dodatku, 28 listopada i będzie działał przez kilka dni do 1 grudnia. Wow zawartość.

Zdjęcie przez Blizzard

Wreszcie, zabawka Wieczny Fioletowy Fajerwerk będzie dostępna kilka tygodni po premierze dodatku, kiedy zostanie wydany pierwszy najazd gry, Vault of the Incarnates. Oznacza to, że podczas gdy gracze oglądają Wow Race to World First, będą mogli odblokować zabawkę, obserwując ją przez co najmniej dwie godziny. Ta kropla będzie dostępna od 13 grudnia i potrwa do 29 grudnia.

Wszystkie trzy sesje zrzutów rozpoczną się o godzinie 12:00 czasu CT w odpowiednich datach rozpoczęcia i zakończą się o godzinie 13:59 czasu CT w odpowiednich datach zakończenia.

Zdjęcie przez Blizzard

Wraz z wypadkami z samego oglądania twórców, Wow zorganizuje kampanię wspierającą twórcę od 28 listopada do 13 grudnia. Gracze będą mogli zdobyć zwierzaka żniwnego golema Ichabod przez pierwsze dwa tygodnie rozszerzenia, podarowując dwie subskrypcje na kanałach kwalifikujących się streamerów Twitcha.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63604c95f66641e9a3f7b99b92d8f4a7&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fworld-of-warcraft-poised-for-twitch-drops-ahead-of-dragonflight-launch&c=4982088980188446245&mkt=fr-fr