„World Of Warcraft” Frostmourne przejęty podczas nalotu narkotykowego

Replika Ostrzem Mrozu z World of Warcraft – przeklętego miecza, który zabił Sylvanas Windrunner i skazał ją na przemianę w banshee – została przechwycona podczas policyjnych poszukiwań w Manitobie w Kanadzie.

Zdobycie Ostrze Mrozu

6 września Królewska Kanadyjska Policja Konna z Norwegii House przeszukała rezydencję w Kinosao Sipi Cree Nation w ramach dochodzenia w sprawie posiadania kontrolowanych substancji i nielegalnej broni na tym obszarze. Podczas tej operacji skonfiskowano dziewięć sztuk broni palnej i ponad 130 gramów substancji, która prawdopodobnie była kokainą. Lokatorzy domu zostali zatrzymani i obecnie przebywają w areszcie policyjnym.

Zdjęcie przedmiotów skonfiskowanych podczas przeszukania zostało opublikowane na oficjalnej stronie internetowej Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej. Kultowy przedmiot World of Warcraft został opisany jako „miecz”. Ponadto funkcjonariusze odkryli w rezydencji gaz pieprzowy, który został skonfiskowany, ponieważ jego posiadanie w Kanadzie jest nielegalne.

Zarzuty i aresztowania

Dwóm osobom aresztowanym w zeszłym tygodniu postawiono zarzuty posiadania na sprzedaż, posiadania mienia uzyskanego w wyniku przestępstwa oraz ośmiu zarzutów posiadania niebezpiecznej broni.

Ponadto Królewska Kanadyjska Policja Konna w Norweskim Domu ogłosiła, że ​​będzie nadal skupiać uwagę na tym obszarze, ponieważ 8 września w związku z przeszukaniem aresztowano dwie inne osoby.

W zeszłym miesiącu policja wykonała nakaz przeszukania innego domu na terenie rezerwatu, aresztując cztery osoby i konfiskując pistolet, dwie sztuki broni palnej, maczetę, amunicję i narkotyki. Jedna z podejrzanych, 18-letnia kobieta, została zwolniona bez postawienia zarzutów.

Usunięcie kontrowersyjnego odniesienia w grze

W innych wiadomościach związanych z grami ujawniono, że wzmianka o „wszystkich gliniarzach to dranie” została usunięta z gry Lies of P, ponieważ zespół „chciał, aby wszyscy mogli cieszyć się grą dokładnie tak, jak my to zaplanowaliśmy”.

Źródło: www.bing.com