World of Warcraft Dragonflight: Wyjaśnienie kampanii Thaldraszus


Ostatnia strefa, która Świat Warcrafta gracze zapuszczają się podczas ich Smocze stado podróż w poszukiwaniu przygód może być najzabawniejszą z nowych stref Smoczych Wysp. Strefa nazywa się Thaldraszus i służy jako lokalizacja nowej stolicy Valdrakken, a także rodowej siedziby Brązowego Stada Smoków. Jest wypełniony rozległymi górami i starą smoczą infrastrukturą, a smoki szybują po niebie. Jest rozległy i piękny, i obejmuje czapki World of Warcraft: Dragonflight kampanię questów w dość szalony sposób.

GRACZOWY WIDEO DNIA

W fabule Thaldraszus gracz współpracuje z Brązowym Stadem Smoków, aby odzyskać Brązowy Kamień Przysięgi i przywrócić linie czasowe. Muszą współpracować z legendarnymi postaciami, takimi jak Chromie i Nozdormu, i zostają zabrani w szaloną, przeskakującą w czasie podróż przez historię Azeroth. W tej ostatniej kampanii dużo się dzieje i jest to po prostu gratka Świat Warcrafta wentylatory.

ZWIĄZANE Z: Wyjaśnienie kampanii World of Warcraft Dragonflight: The Waking Shores


Valdrakken, miasto smoków

Pierwszy rozdział kampanii Thaldraszus wprowadza graczy do zupełnie nowej stolicy, Valdrakken. Gracze udają się do miasta, aby posłuchać, jak Kalecgos opowiada o innych aspektach prymalistów, którzy atakowali Azure Span. Po przybyciu do Valdrakken gracze szybko orientują się, że prymaliści już rozpoczęli infiltrację miasta. Szybko zabierają się do pracy, eliminując wszystkich prymalistów, których mogą znaleźć, i pędzą do Bramy Południowej Warowni, aby chronić ją przed zbliżającym się atakiem.

Kiedy gracz przybywa do South Hold Gate, prymaliści wymordowali już obrońców drakonidów. Walczą poprzez prymalistów, aby ocalić ocalałych, ale wkrótce odkrywają znacznie bardziej nikczemny spisek. Komandor Eranog, niegdyś obrońca Aspektów, zdradził je i dołączył do Prymistów. Był powodem, dla którego Brama Południowej Twierdzy upadła tak szybko, a gracze patrzą, jak jest nasycony mocą prymalistów. Zanim gracze będą mogli zgłosić się z powrotem do Valdrakken, muszą zniszczyć proto-smoka Magmatalona, ​​aby uwolnić Bramę Południowej Twierdzy.

Zarządzanie czasem

chromowana sztuka

W drugim rozdziale kampanii Thaldraszus gracze wyruszają, by pomóc Brązowemu Stadu Smoków w ich rodowym domu Ruchomych Piasków. Pomagają lotowi w odpieraniu różnych anomalii czasowych, które się pojawiły, co prowadzi do dość dzikich spotkań z wrogami z całego Azeroth. Dowiadują się również, co to znaczy być strażnikiem czasu, i pomagają statkowi chronić Świątynię z Brązu przed atakiem Nieskończonego Stada Smoków.

Chromie uwięził Nieskończonego smoka Eternusa w bańce czasu, a gracze muszą przygotować Spiżową Świątynię do walki z nim. Gdy strażnicy czasu i Nozdormu są gotowi, Chromie uwalnia Eternusa. Następnie brązowe stado smoków ściera się z Eternusem, a Chromie prowadzi szarżę. Jednak kiedy Chromie i Eternus atakują się nawzajem, wpadają w niekontrolowaną spiralę w strumieniu czasu.

Wielka przygoda

WoW Azmeloth

Ostatni rozdział kampanii zdobywania kolejnych poziomów Thaldraszus przenosi graczy w całkiem szaloną przygodę z przeskakiwaniem w czasie. Gracze przemierzają różne linie czasowe, aby powstrzymać Chromiego i Eternusa przed zniszczeniem przestrzeni i czasu, gdy przemierzają je. Pierwsza oś czasu, do której Brązowe Stado Smoków wysyła gracza, jest znana jako Primalist Tomorrow i jest to oś czasu, w której prymaliści wygrali i odtworzyli Azeroth na swój obraz. Gracze muszą wyśledzić Chrome i Eternusa na osi czasu, aby spróbować je ustabilizować, ale nadal spadają w czasie.

Druga oś czasu, którą odwiedza gracz, jest znana jako Azmeloth. Jest to wersja Azeroth rządzona przez Murloki, które walczą przeciwko Murlockiej wersji Deathwinga. Gracze po raz kolejny próbują ustabilizować Chromie i Eternusa, ale nadal popadają w spiralę. Następnie gracze ścigają się przez różne linie czasowe, próbując dotrzeć do Chromie i Eternusa, zanim spowodują nieodwracalne szkody. Linie czasu, przez które przemierzają gracze, to Wojna Gnolli, Wojna Ruchomych Piasków i Pandareńska Rewolucja, zanim zatrzymają się w Ny’alotha, Czarnym Imperium. To tam Chromie i Eternus doszli do porozumienia, ponieważ obaj po prostu chcą wrócić do głównej osi czasu, a gracz chętnie im w tym pomaga.

Gdy wszyscy wrócą do właściwej osi czasu, Brązowe stado smoków wzmacnia Brązowy Kamień Przysięgi. Gracze są odsyłani z powrotem do Valdrakken, aby kontynuować Smocze stado podróż, ale muszą zdobyć reputację kilku frakcji, zanim będą mogli zobaczyć, co wydarzy się dalej w tej ekscytującej historii pełnej smoków.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Czy Wrathion czy Savellian są lepsze dla Czarnego Stada Smoków?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639001f501e24d0f976753b96a76de16&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-thaldraszus-campaign-explained%2F&c=8232799842237736498&mkt=fr-fr