World of Warcraft: Dragonflight wciąż jeździ na smokach na Smocze Wyspy… na razie


Reszta Azeroth wydaje się być strefą zakazu lotów, przynajmniej na razie.

Zupełnie nowe horyzonty otworzyły się wraz z ujawnieniem World of Warcraft: Dragonflight. Niebo jest teraz otwarte do eksploracji, ponieważ gracze mogą teraz jeździć na prawdziwych smokach i odkrywać niebo Smoczych Wysp. Teoretycznie jednak, czy całe królestwo Azeroth nie powinno być otwarte na podróże lotnicze? Redaktor wideo Greg Burke niedawno dołączył do wywiadu grupowego i zapytał właśnie o to. Zespół programistów Blizzarda zauważył, że lot smoków będzie ograniczony do Wysp Smoków, ale niekoniecznie musi tak być na zawsze.

„Na razie jazda na smokach jest dostępna wyłącznie na Wyspach Smoka” – powiedział Shacknews starszy projektant rozgrywki Jackie Wiley. „To my próbujemy nowego sposobu poruszania się. Latanie oparte na fizyce będzie na razie ograniczone do Wysp Smoka i na Smoczych Wyspach Drake’a, ponieważ istnieje mnóstwo obsługi animacji, które pomogą mu poczuć się tak dynamicznie, jak jest ale nie możemy się doczekać, ale nie możemy się doczekać opinii graczy: „Ta nowa forma lokomocji jest naprawdę fajna”, czy chcielibyśmy zobaczyć ją w innych miejscach, czy są inne formy lokomocji, które gracze byłbyś podekscytowany? To dopiero początek rozmowy”.

World of Warcraft: Dragonflight po raz pierwszy w 18-letniej historii MMORPG będzie zawierał jazdę na smokach. Gracze mogą podnieść swojego osobistego Drake’a na Smoczych Wyspach, aby wznieść się w przestworza, gdzie będą mogli zbadać wszystkie pięć stref poziomowania Wysp Smoczych. Będzie to działać niezależnie od standardowych wierzchowców, do których gracze mogli się przyzwyczaić w ciągu ostatnich dwóch dekad. W tym samym duchu gracze mogą zdobywać nowe umiejętności jazdy na smokach w miarę upływu czasu w Dragonflight.

World of Warcraft Dragonflight
Budzące się Brzegi to tylko jedna z kilku stref otwartych na jazdę na smokach

World of Warcraft: Dragonflight to najnowszy dodatek do długiej historii Azeroth. Dodatek będzie zawierał zupełnie nową fabułę, nowy region, nową grywalną rasę i klasę oraz wiele więcej. Poczekaj, aż pojawi się jeszcze w tym roku. W nadchodzących dniach będziemy mieli więcej do powiedzenia na temat World of Warcraft: Dragonflight, więc bądźcie czujni na Shacknews, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, wywiady i aktualizacje.

Redaktor

Ozzie gra w gry wideo odkąd wziął swój pierwszy kontroler NES w wieku 5 lat. Od tego czasu interesuje się grami, tylko na krótko odszedł w latach studenckich. Ale został wciągnięty po latach spędzonych w kręgach kontroli jakości zarówno dla THQ, jak i Activision, głównie spędzając czas na pomaganiu w rozwoju serii Guitar Hero u szczytu. Ozzie stał się wielkim fanem platformówek, gier logicznych, strzelanek i gier RPG, żeby wymienić tylko kilka gatunków, ale jest też wielkim frajerem wszystkiego, co ma za sobą dobrą, fascynującą narrację. Bo czym są gry wideo, jeśli nie możesz cieszyć się dobrą historią ze świeżą wiśniową colą?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4EBCB8B481A245D8B76F6DFAC70F2F1D&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F129925%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-keeps-dragon-riding-to-dragon-isles-for-now&c=1677062692421650949&mkt=fr-fr