„World Of Warcraft: Dragonflight” ujawnia mapę drogową zawartości na 2023 rok


World Of Warcraft: Dragonflight wita graczy w nowej erze przygód high-fantasy.

Smoki z Azeroth odegrały kluczową rolę w sprawach świata, przewodząc śmiertelnym rasom i wpływając na wydarzenia swoją znaczną mocą – czasami dla własnych celów. Gdy ich święte lęgowiska ponownie się obudzą, smoki wezwą bohaterów Przymierza i Hordy, aby pomogli im rozliczyć się z zagrożeniami i tajemnicami, które zaczynają wychodzić na jaw. Potężni budzą się ponownie po eonach uśpienia i są gotowi do przyłączenia się do walki Dracthyrscy przywoływacze, Świat Warcraftapierwsza w historii kombinacja rasy i klasy.

W zależności od wybranej specjalizacji klasowej, Dracthyr Evokers mogą atakować wrogów z dystansu jako sprzedawca szkód używając oddechu, kłów i pazurów lub pomagając i wzmacniając swoich sojuszników jako uzdrowiciel za pomocą bardziej mistycznych darów smoków. Gracze, którzy stworzą Dracthyr Evokers, będą mogli zaprojektować zarówno smocze awatary, których uosabiają w bitwie, jak i humanoidalne formy Visage, których używają do interakcji z mieszkańcami Azeroth. Dracthyr Evokers rozpoczynają grę na poziomie 58, z unikalną początkową linią zadań i mogą zdecydować się na sojusz z Przymierzem lub Hordą.

Poza przebiegłością i mocą, smoki Azeroth są znane ze swojej zwinności w powietrzu – wszyscy gracze będą mogli nauczyć się sztuki jazdy na smokach, odblokowując nową, dynamiczną formę lotu wraz ze smoczym towarzyszem, którego wygląd i wygląd można dostosować do własnych potrzeb. wyszkolonych, aby skuteczniej szybować w przestworzach w miarę postępów graczy w dodatku. Smocze stado też przyniesie najobszerniejsze aktualizacje do World of Warcraft’systemy talentów i profesji od czasu premiery gry, zapewniając graczom nowe poziomy swobody i głębi w definiowaniu swoich postaci.

Gracze będą odkryj Smocze Wyspy i eksploruj cztery nowe strefy — każda tematyczna i ujawniająca więcej aspektów starożytnych smoków — wszystkie starannie stworzone przez Świat Warcrafta zespół programistów zarówno dla weteranów, jak i nowych graczy. Wraz z przebudzeniem Smoczych Wysp budzą się również dawno zapomniane sekrety, a gracze będą przemierzać ziemię i niebo, odkrywając, co mają do zaoferowania Smocze Wyspy.

To tutaj odkryją Dracthyra, który obudził się z długiego snu, by dołączyć do walki i będzie dostępny do gry podczas Smocze stado łatka przed rozszerzeniem dla graczy, którzy kupią rozszerzenie w przedsprzedaży. Zdolne do przełączania się między humanoidalnym obliczem a przerażającą smoczą postacią, dracthyrowie są bardzo mobilni, a ich wyjątkowa klasa Evoker może specjalizować się w zadawaniu obrażeń z dystansu lub pomaganiu swoim sojusznikom jako uzdrowiciele, wykorzystując mistyczne dary smoków.

Szybuj w przestworzach, opanowując zupełnie nową, opartą na umiejętnościach sztukę Jazda na smokachktóry pozwala graczom wzbić się w powietrze na grzbiecie własnego Dragon Isles Drake. Istnieją również miliony kombinacji wyglądów dostępnych dla Drake’ów, pozwalając graczom uczynić swojego towarzysza swoim własnym, ucząc się latać dalej, dłużej i szybciej podczas całej podróży.


Poszukiwacze przygód z Azeroth będą mieli na co czekać w 2023 roku, ponieważ zespół programistów ujawnił swoje plany na ten rok w nowej aktualizacji, która szczegółowo opisuje drogę do przodu Smocze stado.

To był inspirujący miesiąc dla Świat Warcrafta drużynie, gdy obserwowaliśmy, jak świat szybuje nad Smoczymi Wyspami, broni swoich Słynnych sojuszników przed zagrożeniem ze strony prymalistów, zostajemy na chwilę i słuchamy opowieści o żalu, tworzymy inspirowane przedmiotami, zagłębiamy się w lochy i przygotowujemy ogromne, ogromne ilości zupy.

Ale ta opowieść dopiero się zaczyna. Dodatek do WoW to nie pojedynczy moment w czasie, ale podróż — wiemy, że wartość dodatku zależy od utrzymania jakości całej jego historii. Lata po jego wydaniu, Legion jest pamiętany z czułością zarówno z powodu 11-tygodniowej kadencji aktualizacji zawartości, która służyła jako ramy dla pierwszego roku, jak i broni-artefaktów lub genialnych dowcipów Khadgara o tacie.

Planując dalszą drogę po wydaniu Smocze stado, pamiętaliśmy o obowiązku, jaki jesteśmy winni naszym graczom, aby pielęgnować ten żywy świat i, szczerze mówiąc, potrzebie robienia czegoś lepszego niż w niedalekiej przeszłości. Nasz cel dla Smocze stado jest to, że zawsze powinno być coś tuż za rogiem, a nowa aktualizacja trafi na nasze serwery testowe wkrótce po tym, jak ostatnia zostanie udostępniona i trafi w Wasze ręce.

W sumie planujemy dostarczyć sześć łatek zawartości, rozmieszczonych w dość równych odstępach czasu, w ciągu 2023 roku. Obejmie to dwie duże aktualizacje, tradycyjne filary naszych rozszerzeń — z nowymi strefami, rajdami i nagrodami sezonowymi — ale pomiędzy nimi , chcemy nadal rozszerzać i ewoluować nasz świat dzięki nowym światowym wydarzeniom, aktualizacjom systemów i wiecznie zielonym wakacjom, nowym doświadczeniom w lochach, nowym rozdziałom fabularnym i filmikom, które mogą służyć jako epilogi lub prologi do kolejnego ważnego etapu przygody, oraz , a co najważniejsze, mamy więcej możliwości reagowania na opinie i zmieniania lub dodawania elementów w oparciu o to, czego najbardziej potrzebują nasi gracze.

Niedawno ogłosiliśmy nadchodzącą aktualizację zawartości 10.0.5, która powinna zostać udostępniona na początku przyszłego roku, a wraz z nią system Punktów Handlowych, który pozwala graczom o różnych stylach gry zdobywać szeroką gamę zabawnych nagród kosmetycznych według własnego wyboru, a także (wreszcie !) umożliwiające nabywanie przedmiotów niskiej jakości i zwykłej jakości jako transmogowe wyglądy — dla tych, którzy preferują nieco skromniejszy wygląd — oraz trochę nowej zawartości świata w obszarze Primalistycznego jutra.

Wkrótce po tym, jak trafi to w Wasze ręce, opublikujemy aktualizację zawartości 10.0.7 w naszym Publicznym Serwerze Testowym. Wersja 10.0.7 będzie zawierała nową kampanię zadań i powtarzalną zawartość światową osadzoną w Zakazanym Reach, gdy dracthyrowie powrócą do miejsca uwięzienia (wraz z kilkoma nieoczekiwanymi gośćmi), aby dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu i przeznaczeniu. Ta zawartość stworzy następny główny rozdział Smocze stado, a po jego zakończeniu powinno być oczywiste, jaki musi być nasz następny cel. Oprócz tej nowej zawartości planujemy również dodać linie zadań dla kosmetycznych pancerzy dziedzictwa ludzi i orków, zaktualizować niektóre z naszych powtarzających się świąt i nie tylko.

W drugiej połowie roku pojawi się również aktualizacja zawartości 10.1.5 i 10.1.7, wypełniająca okres między naszą drugą a trzecią dużą aktualizacją. Nie chcemy, aby istniała jakaś konkretna formuła rozmiaru lub kształtu tych aktualizacji, ale celem jest po prostu więcej Warcrafta: więcej historii, więcej zawartości, więcej nagród, więcej wydarzeń, więcej ulepszeń technicznych, z krótszymi przestojami między nimi. Nie chcę wszystkiego zepsuć i jestem przekonany, że po drodze pojawi się co najmniej kilka niespodzianek, których nikt się nie spodziewa. A niektóre szczegóły po prostu nie są jeszcze ustalone, ponieważ wasze opinie pomogą dokładnie określić, co jest dla nas priorytetem w tych aktualizacjach.

Jesteśmy zaszczyceni i upokorzeni przyjęciem Smocze stado jak dotąd, ale to dopiero początek. Ode mnie i od całego zespołu programistów przyjmijcie nasze życzenia szczęśliwego, zdrowego i spokojnego Nowego Roku i nie możemy się doczekać, aż zobaczycie wszystko, co mamy w zanadrzu dla Azeroth w 2023 roku.

Holly Longdale
Producent wykonawczy

Gracze mogą również wyrazić siebie poprzez nowy system talentów, co pozwala na kreatywny dobór umiejętności na każdym poziomie, dzięki czemu możesz grać swoją klasą w dowolny sposób i poprzez zaktualizowany system profesji, gdzie gracze mogą doskonalić swoje rzemiosło. obok zaktualizowany system interfejsu użytkownika (UI) wyświetlacza Heads-Up (HUD).gracze mogą dostosować zarówno wygląd, jak i sposób działania swoich Świat Warcrafta doświadczenie w samej grze na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej.

na starcie, Smocze stado wyda z osiem lochówz których cztery można podjąć ze znajomymi, gdy gracze budują w kierunku nowy limit poziomu 70, podczas gdy pozostałe cztery można rozwiązać w fazie końcowej. Pierwszy najazd z rozszerzenia, Vault of the Incarnates, zostanie odblokowany — na wszystkich poziomach trudności — 13 grudnia.

Kluczowe cechy

  • Odkryj Smocze Wyspy: W ich podróży do nowy limit poziomu 70gracze będą odkrywać pierwotny cud i starożytne sekrety Smoczych Wysp cztery nowe strefyBudzące się brzegi, wzburzona mocą żywiołów; rozległy obszar tzw Równiny Ohn’ahran; mroźne szczyty Rozpiętość Azure; oraz majestatyczne iglice i świątynie Thaldraszus.
  • Nowa grywalna kombinacja rasa/klasa: Gracze będą zagrażać swoim wrogom (lub wzmacniać sojuszników) jako Dracthyr Evoker, WoW’y pierwsza w historii kombinacja rasa/klasa. Będą projektować zarówno humanoidalne, jak i smocze formy, wybierać między Przymierzem a Hordą i wyruszać jako uzdrowiciele lub zadający obrażenia z dystansu, który wykorzystuje zbiorową potęgę całego rodzaju smoków.
  • Wzbić się w przestworza: Smocze stado przedstawia jazda na smokach, całkowicie nowa, oparta na umiejętnościach metoda poruszania się w powietrzu, która pozwala graczom wzbić się w przestworza na plecach swojego osobistego Drake ze Smoczych Wysp. Gracze będą dostosowywać swojego smoka w miarę postępów w rozszerzeniu, zbierając więcej opcji wyglądu i umożliwiając mu latanie dalej i szybciej.
  • Przebudowa systemu talentów: Nowy system talentów umożliwia graczom dokonywanie kreatywnych i smakowitych wyborów talentów bez uszczerbku dla ich skuteczności — a co najważniejsze, daje im znaczące opcje na każdym poziomie.
  • Ulepszone zawody: Radujcie się rzemieślnicy! W Smocze stadoznajdą tam gracze, którzy chcą zyskać sławę dzięki swemu rzemiosłu wiele nowych funkcji i narzędzi aby napędzać ich ambicje, w tym zlecenia pracy kierowane przez graczy, nowe wyposażenie profesji i zupełnie nowy system specjalizacji.
  • Zaktualizowany interfejs użytkownika: Smocze stado odświeży Świat Warcrafta interfejs użytkownika, z ulepszeniami wyglądu minimapy i innych elementów oraz nowymi opcjami dostosowania różnych aspektów interfejsu użytkownika do własnych upodobań.

World Of Warcraft: Dragonflight jest dostępny w cyfrowej przedsprzedaży jako edycja podstawowa (sugerowana cena detaliczna 49,99 USD), edycja heroiczna (sugerowana cena detaliczna 69,99 USD) i edycja epicka (sugerowana cena detaliczna 89,99 USD). Każda edycja cyfrowa zawiera jeden lub więcej przedmiotów, które możesz wykorzystać, by połączyć siły ze stadami smoków, gdy odzyskują utracone królestwo:

  • Edycja podstawowa: zawiera Drakki, dodatkowe zwierzaki do kupienia w przedsprzedaży, które będą Ci towarzyszyć w misjach.
  • Edycja heroiczna: zawiera bonusowego zwierzaka Drakka z przedsprzedaży, nowego zwierzaka Murkastrasza, a Smocze stadowzmocnienie postaci (do poziomu 60) i nowego latającego wierzchowca Tangled Dreamweaver, na którym można szybować.
  • Edycja epicka: zawiera wszystkie podstawowe i heroiczne przedmioty, efekt Hearthstone Timewalkera, diadem czarodzieja z transmogą w gnieździe na głowę, transmog w tylnym gnieździe Wings of Awakening w pięciu wariantach kolorystycznych i 30 dni czasu gry.

Smocze stado jest również dostępny jako pudełkowy zestaw kolekcjonerski, który zawiera skarbnicę sprzętu oprócz cyfrowego klucza do edycji Epic i zwierzaka Drakks. Dzięki zestawowi kolekcjonerskiemu gracze mogą eksplorować Smocze Stado rozwój wizualny z Sztuka Smoczego Stada książkę w twardej oprawie, ulepsz swój zestaw za pomocą potężnej podkładki pod mysz Alexstrasza i dodaj ikoniczne przedstawienia pięciu głównych smoczych stad Azeroth w pięciopinowym zestawie kolekcjonerskim. Zestaw kolekcjonerski jest już dostępny w oficjalnym sklepie Blizzard Gear Store i trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

World Of Warcraft: Dragonflight jest dostępny na PC.

Więcej artykułów o World Of Warcraft: DragonflightŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a3c87604e44e52859166424dd4712f&url=https%3A%2F%2Fwww.worthplaying.com%2Farticle%2F2022%2F12%2F21%2Fnews%2F135239-world-of-warcraft-dragonflight-reveals-2023-content-roadmap%2F&c=1037679929369501224&mkt=fr-fr