World of Warcraft Dragonflight sezon 2 Pula lochów Mythic+


Drugi sezon World of Warcraft Dragonflight nadchodzi z nową mnóstwem lochów, w których gracze będą mogli zatopić zęby.

Wraz z przejściem gry do łatki 10.1, gracze są gotowi do najazdu na Aberrus, Shadowed Crucible, a jednocześnie gracze otrzymają zupełnie nowy zestaw lochów do przejścia, w tym kilka godnych uwagi popularnych instancji z poprzednich rozszerzeń.

W pierwszym sezonie Smocze stadogracze muszą wrócić do Pandarii i przebiec przez Świątynię Nefrytowego Węża, a także zmierzyć się z kilkoma godnymi uwagi Legion lochy, takie jak Halls of Valor. W drugim sezonie gracze będą mieli szansę wrócić do Bitwa o Azeroth i nawet Kataklizm.

Vortex Pinnacle od Kataklizm reprezentuje najstarszy loch, który ma zostać przekształcony w instancję Mythic+. Wcześniej Blizzard to zauważył Mgły Pandarii służył jako świetny punkt wyjścia do przywrócenia lochów do speedrunu. Wygląda jednak na to, że programiści nieco zmienili ton po znalezieniu starszej instancji, którą można dostosować do M +.

Powiązane: Oto wszystko, co się zbliża WoW Dragonflight w patchu 10.1: Embers of Neltharion

Z dwoma Bitwa o Azeroth lochów w puli tego sezonu, to pierwszy raz Smocze stado że dodatek z 2018 roku został włączony do nowego systemu Mythic+. Underrot był znany z tego, że był jednym z najkrótszych lochów w dodatku, co prowadziło do wyjątkowo szybkiego ukończenia przez graczy na wysokim poziomie.

Tymczasem Freehold był jednym z najpopularniejszych kluczy w grze. Jego rozległy układ i mnóstwo śmieciowych mobów zapewniało graczom dużą elastyczność podczas przechodzenia lochów, a prawie zawsze istniał zupełnie unikalny sposób optymalizacji biegu w zależności od afiksów i tego, który boss był aktywny w rotacyjnej Radzie Kapitanów, która służy jako drugi boss instancji.

Wraz z powrotem czterech lochów z poprzednich rozszerzeń, w tym sezonie pojawią się pozostałe cztery Smocze stado lochy dołączają do puli M+. Gracze, którzy są zmęczeni prowadzeniem Ofensywy Nokhud i Akademii Algeth’ar, mogą w końcu odetchnąć z ulgą i wskoczyć do nowych instancji, które będą wyposażone w zupełnie nowe strategie.

Oto wszystkie osiem lochów w grze Smocze stado pula lochów Mythic+ sezonu drugiego.

WoW Dragonflight sezon 2 pula lochów Mythic+

  • Paprociowa Skóra (Smocze stado)
  • Sale Infuzji (Smocze stado)
  • Uldaman: Dziedzictwo Tyra (Smocze stado)
  • Neltar (Smocze stado)
  • własność (Bitwa o Azeroth)
  • Zgnilizna (Bitwa o Azeroth)
  • Legowisko Nelthariona (Legion)
  • Vortex Pinnacle (Kataklizm)Źródło : https://dotesports.com/wow/news/world-of-warcraft-dragonflight-season-2-mythic-dungeon-pool