World of Warcraft Dragonflight powinien zawierać bardziej znane postacie z Azeroth Lore


Konflikt w World of Warcraft: Dragonflight ma szansę zmienić Azeroth na zawsze, ale wiele głównych postaci nie pomaga.


World of Warcraft: Dragonflight w końcu jest tutaj i wydaje się, że będzie jednym z najlepszych rozszerzeń do tej pory. Z powodzeniem przywrócił Azeroth na pierwszy plan po latach kontrowersyjnych kosmicznych przygód i wydaje się, że naprawia wiele Świat Warcrafta błędy z przeszłości. Historia była intrygująca, systemy wciągające, a gra wydaje się być w świetnym miejscu. Wydaje się jednak, że w fabule brakuje wielu postaci i należy to naprawić.

GRACZOWY WIDEO DNIA

W centrum zainteresowania Smocze stado narracja to walka o odzyskanie ojczyzny przodków Smoczych Stad z Azeroth. Muszą pokonać swojego starożytnego przeciwnika i ponownie zapalić swoje Kamienie Przysięgi, aby zapewnić sobie przyszłość. Niewykonanie tego może spowodować koniec Azeroth, jaki znają gracze. Dlatego Smocze stado wymaga uwagi mieszkańców Azeroth, ale wydaje się nie dotyczyć przywódców Hordy i Przymierza. Podczas gdy walka o przyszłość planety na Smoczych Wyspach toczy się pełną parą, postacie takie jak Thrall i Greymane wydają się z jakiegoś powodu przesiewać tę walkę.

POWIĄZANE: Jak Dragonflight zmienił świat w World of Warcraft


Konflikt smoków może zmienić Azeroth na zawsze

wow df dracthyr eksploracja strefy początkowej

Smocze stada z Azeroth chcą odzyskać swoje moce i odnowić przysięgę ochrony Azeroth, a prymaliści chcą oczyścić planetę ze skazy tytanów. Primaliści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wykonać to zadanie, a od czasu najazdu Vault of Incarnates stali się silniejsi. Walczyli przeciwko siłom Azeroth i mieszali się z żywiołami w wielu strefach. Gracze widzieli swój ostateczny cel podczas kampanii zdobywania poziomów Thaldraszus, kiedy podróżowali do Primalist Tomorrow, i wydaje się bardziej niż kiedykolwiek prawdopodobne, że prymaliści wygrają ten dzień.

Oczyszczanie świata z plamy tytanów najprawdopodobniej obejmuje pozbycie się świata wielu śmiertelnych ras Warcraftjest Azeroth. Ludzie, krasnoludy i gnomy są potomkami ras stworzonych przez Tytanów, które zostały stworzone bezpośrednio przez Panteon Tytanów. Tytani rzekomo eksperymentowali z goblinami i uważa się, że orkowie mogli również wywodzić się z ras stworzonych przez tytanów z Draenoru. Chociaż wyginięcie smoków wydaje się być głównym celem prymalistów, aby skutecznie oczyścić Azeroth z plamy tytanów, będą musieli w końcu zwrócić się w stronę ras śmiertelnych.

Oznacza to, że jeśli prymaliści odniosą sukces w swojej misji, całe Azeroth zmieni się na zawsze. Niebezpieczeństwo takie jak to powinno zwrócić uwagę wszystkich kultowych postaci, od Thralla i Baine’a Bloodhoofa po Jainę Proudmoore i Genna Greymane’a. Zamiast tego wygląda na to, że tylko Smocze Aspekty i Khadgar walczą na linii frontu. Reszta głównych bohaterów wiedzy jest na herbatce i kręci kciukami, a to nie ma sensu.

World of Warcraft: DragonflightPierwsza duża łatka jeszcze się nie ukazała i istnieje możliwość, że wszystkie te główne postacie zostaną w nią zaangażowane przed końcem rozszerzenia. Ta faza historii mogłaby być po prostu fazą ekspedycji, a uwolnienie innych Pierwotnych Wcieleń mogłoby zwrócić uwagę większości sił Azeroth na szerszą historię wojenną. Miałoby to przynajmniej trochę więcej sensu, ale gracze będą musieli poczekać i zobaczyć, czy faktycznie tak się stanie.

Stawką jest całe Azeroth, a to oznacza, że ​​wszystkie siły Azeroth powinny walczyć z prymalistami. Zamiast tego po prostu wydaje się, że losowa grupa śmiertelników próbuje ich powstrzymać. Nie ma to większego sensu w oparciu o historię, którą opowiadają twórcy, i naprawdę powinno się to zmienić. Główni bohaterowie Azeroth zasługują na odgrywanie większej roli w tej narracji, więc Blizzard musi to zapewnić Smocze stado rozwija się.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: porównanie różnych miast w centrach rozszerzeńŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b9c85db85741899000355fefc0d99f&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-more-azeroth-lore-characters%2F&c=9498977687984755573&mkt=fr-fr