World of Warcraft: Dragonflight ogłasza test startowy


Blizzard Entertainment planuje test nadchodzącego Dragonflight otwartego dla każdego gracza World of Warcraft, gdy dodatek przygotowuje się do premiery.


World of Warcraft: Dragonflight do premiery pozostało nieco ponad tydzień, a aby zapewnić swoim graczom bezproblemową rozgrywkę, Blizzard Entertainment ogłosił przeprowadzenie testu uruchamiania na serwerach beta, który będzie jak najdokładniej symulował okoliczności rzeczywistej transakcji. Premiera rozszerzenia w Świat Warcrafta zawsze były chaotyczną sprawą, a wiele osób próbowało przedrzeć się przez pamiętnie długie kolejki tylko po to, by cierpieć z powodu rozłożonego w czasie wprowadzenia do nowej ekspansji.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Chociaż niektórzy gracze teraz z humorem wspominają pierwsze dwa tygodnie Władcy Draenorunikt nie był zadowolony ze stanu serwerów w tamtym czasie i zbiorowej frustracji Świat Warcrafta społeczność zagłuszyła wszelkie inne dyskursy. Blizzard Entertainment najwyraźniej chciał się upewnić, że to się nigdy więcej nie powtórzy Legionpremiera miała swoje czkawki, wydanie Bitwa o Azeroth oraz Krainy Cienia był tak gładki, że nawet Final Fantasy 14 programiści pogratulowali Blizzardowi.

POWIĄZANE: Dyrektor gry World Of Warcraft mówi, że w przyszłości pojawią się gildie międzyfrakcyjne

Aby kontynuować tę passę stabilności i doskonałości, The Świat Warcrafta Team zaplanował test warunków skrajnych na swoich serwerach beta jutro, 21 listopada, o godzinie 12:00 czasu PST. Serwery zostaną wyłączone w południe, a pół godziny później powrócą do trybu online w stanie przed uruchomieniem (tak jak obecnie na żywo). Imprezy zamykające dla Smocze stado prolog nastąpi pół godziny później, a o 14:00 PST Smocze Wyspy zostaną całkowicie otwarte dla graczy.

dragonflight wow world of warcraft dragonriding test startowy

Test zakończy się o godzinie 15:00 czasu PST, po czym serwery wersji beta przejdą w tryb offline i zostaną ponownie uruchomione w pierwotnym stanie po uruchomieniu, wraz ze wszystkimi wcześniej stworzonymi postaciami. Mimo wydania Smocze stado niewątpliwie będzie stanowić większe obciążenie dla Świat Warcrafta serwerów i niedawne uruchomienie Overwatch 2 pozostawia wiele do życzenia, nie ma powodu, by w to wątpić Smocze stado nie pójdzie w ślady Krainy Cienia oraz Bitwa o Azeroth.

Podczas gdy wielu graczy spodziewało się, że rozszerzenie wystartuje w przyszłym roku, Blizzard stara się dotrzymać harmonogramu i wprowadzić kolejny rozdział gry. Warcraft Saga zgodnie z planem zasługuje na pochwałę – podwójnie, jeśli trzyma się lądowania. Smocze stado wprowadza nową klasę bohatera, przywraca stary system talentów i łupów oraz przedstawia prostszą historię, która jest bliższa dla większości graczy. Ma wszystkie składniki potrzebne do powrotu do formy Świat Warcrafta. Czy Smocze stado naprawdę jest to powiew świeżego powietrza – lub więcej tego samego – będzie czymś, o czym gracze dowiedzą się 28 listopada.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: Deweloperzy World of Warcraft rozmawiają o równowadze i różnorodności narracji w Dragonflight

źródło: World of WarcraftŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-dragonflight-launch-test/