World of Warcraft Dragonflight: Nowa zmiana klas: nowa łatka zawiera wiele zmian klas


Blizzard Entertainment kontynuuje prace nad najnowszą wersją 10.0.5 World of Warcraft: Dragonflight. Ale zespół wydał już małą łatkę, która przyciągnie wielu graczy. Dzięki tej poprawce nie tylko naprawia ona wiele błędów, ale jest również związana z ogólnym równoważeniem klas. W związku z tym twórcy chcą spełnić prośby fanów.

Zestaw wyważający jest gotowy do wykończenia.

Ta poprawka wprowadza kilka zmian w klasach, które zasadniczo różnią się od siebie. Jest to szczególnie widoczne w przypadku kategorii dealera szkód. Niektórzy z nich otrzymali nagrodę za przyzwoity wysiłek, aby nie zostać tak daleko w tyle. Magowie Mrozu i Ognia zadają teraz trochę więcej obrażeń niż Dziki Druid. Deweloperzy z Blizzard Entertainment i paladyn zemsty również próbowali trzymać się kapłana cienia. W niedalekiej przyszłości wszystkie te zmiany wpłyną na ewentualne.

Ale zespół pracował nie tylko z klasami, ale także z niektórymi lochami. Często obwinia się ograniczanie szefów i zestawów umiejętności. Poprawka jest częścią World of Warcraft (kup teraz): Dragonflight, ponieważ w tym obszarze występuje również problem z balansem klas. Za pomocą dostosowań należy je przynajmniej złagodzić. Jednak w społeczności toczy się już dyskusja na temat tego, czy faktyczne zmiany są wystarczające. Zawiera nie tylko łatkę, ale także małą poprawkę błędów, która nie jest przeznaczona dla rozszerzenia MMO Dragonflight, ale dla World of Warcraft Classic: The Lich King. Pełne informacje o łatce znajdują się na drugiej stronie wiadomości.

Następna strona, następna strona, następna strona, następna strona, następna strona.Źródło : https://game-news24.com/2023/01/11/world-of-warcraft-dragonflight-new-class-change-the-new-patch-has-lots-of-class-changes/