World of Warcraft: Dragonflight jeździ na smokach (prawie) za dobrze


Świat Warcrafta: Smocze stado od razu rzuca się w oczy dzięki otwartym widokom Smoczych Wysp. To bardzo otwarte rozszerzenie, a gracz niemal natychmiast otrzymuje nową jazdę z zestawem skrzydeł, dzięki nowej funkcji jazdy na smokach. Gracz ma do pokonania smoki i prymalistów do pokonania, a Wyspy to duże miejsce, więc gracz otrzymuje własnego smoka. To fantastyczna funkcja; Świetnie się bawiłem szybując dookoła, nawet bez ścigania wszystkich smoczych glifów i ulepszania pyska smoka i siodła.

Latanie zawsze było dużą częścią Świat Warcrafta od wprowadzenia w r Płonąca krucjata rozszerzenie, ale zawsze było ono wstrzymywane przed graczem, dopóki nie zaoszczędzi wystarczającej ilości złota lub nie zyska wystarczającej przychylności dzięki ówczesnej reputacji. Smocze stado po prostu daje ci klucze, gdy tylko postawisz stopę na Smoczych Wyspach, i jest to bardzo mocny punkt przemawiający za nowym rozszerzeniem. Wyspy są zaprojektowane specjalnie do lotu, a za oszałamiającą scenerią znajdują się uderzające pionowe klify i wspaniałe spadki.

Jeśli już, to może być jazda na smokach także Dobry. Powrót do Azeroth i odwiedzanie starych stref, takich jak Gilneas, przypomina przedzieranie się przez melasę. To tylko obiektywna obniżka, jak przejście z samochodu na monocykl. Czuję się też trochę źle na myśl o zabraniu wszystkich wierzchowców z moich stajni i zamknięciu ich na zawsze na rzecz mojego nowego, lepszego smoka. Zaprzyjaźniłem się ze szlachetnym wierzchowcem światła z powrotem Legion, stworzenie tak pobłogosławione świętym celem, że mogło wzbić się w przestworza na kopytach z czystego złota. Ale czuję się jak na dupie, więc może iść do fabryki kleju, jeśli mnie to obchodzi.

Podczas gdy jazda na smokach jest zachwycająca, martwię się również o to, jak ta funkcja się zestarzeje. Chociaż to dopiero początek, w przeszłości widzieliśmy zabawne systemy rozgrywki, takie jak LegionBronie artefaktyczne pojawiają się w rozszerzeniu, otrzymują kilka kolejnych aktualizacji w cyklu łatek dodatku, a następnie całkowicie znikają w czasie, gdy pojawia się kolejny rewolucyjny system.

Na razie nie spieszę się i wącham róże na Smoczych Wyspach. Fajnie jest też majstrować przy różnych dostosowaniach smoków, wybierając między dziwnym małym facetem z zabawnymi rogami a bardziej szlachetnym, szanowanym smokiem, który zabierze mnie ze sobą do moich ważnych obowiązków dyplomatycznych. Aby jednak jazda na smokach mogła w pełni wykorzystać swój potencjał, będzie musiała nadal rosnąć i ewoluować, albo z naszymi obecnymi towarzyszami, albo poprzez przebudowę starej menażerii wierzchowców w stajni każdego gracza.Źródło : https://www.polygon.com/23489970/world-of-warcraft-dragon-riding-flight