World of Warcraft: Dragonflight Gracz napotyka dziwny problem z filtrem wulgaryzmów


Gracz w World of Warcraft: Dragonflight uwypuklił pewne dziwaczne priorytety w filtrze wulgaryzmów w grze. Dzięki mocnej premierze i pozytywnym recenzjom najnowszy dodatek do gry Świat Warcrafta nie jest całkowicie wolny od krytyki.

Wprowadzony 28 listopada br. World of Warcraft: Dragonflight cieszył się solidnym przyjęciem krytyków, a także typowym odrodzeniem po premierze w Świat Warcrafta baza graczy. Szczycąc się mniejszymi stawkami i skalą niż pogrążony w błocie poprzedni dodatek, Shadowlands, gracze wznoszą się w przestworza, odkrywając tajemnice Smoczych Wysp, osiągając zwiększony limit poziomów i opanowując całkowicie odnowiony system profesji. Jak to jest dość standardowe w grach MMO i innych grach jako usługa, gdy gracze zagłębiają się w grę końcową, sortując złożoną złożoność nowej mechaniki rozgrywki, niektóre pęknięcia z pewnością pojawią się pod mikroskopem – zwłaszcza, gdy faza miesiąca miodowego rozszerzenia się skończy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Użytkownik Reddit mifan opublikował swoje doświadczenia z przesadnie żarliwym filtrem wulgaryzmów World of Warcraft, który wydaje się, że dostał nieprzemyślany tuning z Dragonflight. Wydawać by się mogło, że słowo „król” spełnia kryteria dojrzałego języka i podlega cenzurze w świecie gry. Nadmierne stosowanie wulgaryzmów w Świat Warcrafta nie jest niczym nowym, ale ten najnowszy przykład jest absurdalny, biorąc pod uwagę przywiązanie Sojuszu do monarchicznego stylu rządzenia i dosłownych królów i królowych zaśmiecających obsadę dawnych i obecnych postaci w grze.

Post Mifana na Reddit pokazuje bank ich gildii w grze, w którym gracze mogą nazwać określone zakładki w celu poinformowania organizacji. Zrzut ekranu pokazuje zakładkę „gotowanie” i ostrzeżenie „Ta nazwa zawiera język dla dorosłych. Wprowadź nową nazwę. Chociaż wydaje się to wyraźnym przeoczeniem w Świat Warcrafta, a większość graczy przypuszcza, że ​​zostanie to poprawione, ujawnia długo nierozwiązany problem z obecną polityką Blizzarda dotyczącą wulgaryzmów. Reszta wątku Reddit jest pełna anegdotycznych przykładów bluźnierczych nazw graczy, które przez lata prześlizgiwały się przez szczeliny Świat Warcrafta. Na niezgodzie gildii użytkownika gneithamer1 podobno znajduje się cały kanał poświęcony zrzutom ekranu nazw, które pominął filtr wulgaryzmów.

Podczas gdy gracze są zakochani w większości World of Warcraft: Dragonflight, pozostaje jasne, że Blizzard wciąż ma przed sobą pracę, jeśli chce, aby obecny odbiór graczy pozostał pozytywny. Z pierwszym poziomem rajdu Dragonflight, który ma zostać wydany 12 grudnia, i wieloma poprawkami zawartości, które pojawią się w 2023 roku, interesujące będzie zobaczyć, jak szybko firma poprawia Świat Warcrafta takie problemy, kiedy się pojawią.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.Źródło : https://www.gamergirlsradio.com/world-of-warcraft-dragonflight-player-runs-into-weird-profanity-filter-issue/