World of Warcraft: Dragonflight Filmiki ujawniają losy Malfuriona i zielonych smoków


Świat Warcrafta gracze odkryli więcej przerywników filmowych Smocze stado, w tym niektóre dotyczące przyszłości nocnych elfów i zielonego stada smoków. Te przerywniki filmowe i przerywniki filmowe są zablokowane za systemem reputacji Renown World of Warcraft: Dragonflight. Ostrzeżenie: Spoilery do Dragonflight poniżej.

Sceny znajdują się w rozdziale fabularnym Garden of Secrets i The Dreamer, odblokowywanym, gdy gracze osiągną 19 poziom Renown dzięki Porozumieniu Valdrakken w Smocze stado. Rozdziały dotyczą Ysery, upadłego Aspektu Zielonego stada smoków oraz Tyrande i Malfuriona, przywódców Nocnych Elfów.

GRACZOWY WIDEO DNIA

W rozdziałach znajduje się jeden film i dwa przerywniki filmowe. Film pokazuje wzruszającą sekwencję, w której Tyrande i Malfurion powierzają nasionko drzewa świata podarowane im przez Królową Zimy w Krainy Cienia Merithrze, córce Ysery i tymczasowej przywódczyni Zielonego stada smoków. Następująca scenka przerywnikowa ma miejsce w Shadowlands, gdzie nocne elfy dowiadują się, że Malfurion musi pozostać w królestwie Ardenweald, aby Ysera mogła powrócić do Azeroth i chronić nasienie. Końcowa scenka przerywnikowa pokazuje szczere spotkanie Ysery i Merithry.

Gracze odkryli istnienie tego zadania poprzez eksplorację danych podczas Smocze stado beta. Biorąc pod uwagę poważne straty, jakie od tamtej pory poniosły nocne elfy Bitwa o Azeroth, wielu graczy martwiło się utratą Malfuriona. Jednakże, Świat Warcrafta reżyser narracji Steve Danuser wyjaśnił niedawno, że sytuacja nie była tak prosta, jak zabicie arcydruida. Podczas zadania staje się jasne, że układ jest tymczasowy i że Ysera ostatecznie powróci do Krain Cienia.

Podobnie wygląda na to, że związek Ysery z królestwem Krain Cienia w Ardenweald uniemożliwia jej bycie Aspektem Zielonego stada smoków. Pod koniec zadań pomaga swojej córce w ocaleniu Szmaragdowego Snu i oświadcza, że ​​Merithra będzie musiała zostać nową przywódczynią Zielonego stada smoków w Świat Warcrafta.

Emocjonalne przerywniki filmowe zostały dobrze przyjęte przez wielu graczy. Filmiki i przerywniki z Smocze stado do tej pory charakteryzowały się wyjątkową jakością i prezentacją. Gracze cieszą się również, że Malfurion nie zniknie na zawsze, a Merithra będzie mogła dorosnąć do roli nowego Aspektu Zielonego stada smoków.

Oczywiście niektórzy gracze nie byli entuzjastycznie nastawieni do rozwoju nowej historii. Zastanawiają się, dlaczego Malfurion musiał się poświęcić, jeśli Ysera nie zamierza poprowadzić Zielonego stada smoków, i są wściekli, że Nocne Elfy wciąż nie mogą złapać oddechu. Niemniej jednak wygląda na to, że sytuacja Nocnych Elfów powoli zaczyna się zmieniać Smocze stadowięc miejmy nadzieję, że fani mogą spodziewać się ponownego spotkania Malfuriona i Tyrande oraz narodzin nowego Teldrassilu w najbliższej przyszłości.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.Źródło : https://www.gamergirlsradio.com/world-of-warcraft-dragonflight-cinematics-reveal-fate-of-malfurion-and-the-green-dragons/