World of Warcraft Dragonflight dodaje więcej Twitch Drops na wyścig o pierwsze miejsce na świecie


Przed przyszłotygodniowym wyścigiem Race to World First Blizzard ogłasza dwa kolejne Twitch Drops, które wkrótce pojawią się w World of Warcraft: Dragonflight.


Już wkrótce, Świat Warcrafta gracze będą mieli szansę zdobyć dwa dodatkowe Twitch Drops z uczestniczących transmisji w ramach nadchodzącego wydarzenia „Race to World First”. Wiadomość pojawia się zaledwie tydzień po uruchomieniu World of Warcraft: Dragonflightdziewiąty dodatek do wieloletniej gry MMORPG firmy Blizzard.


Uwolnienie Smocze stadochoć nie obyło się bez pewnych problemów, zostało okrzyknięte przez obecnych i powracających graczy krokiem we właściwym kierunku Świat Warcrafta w następstwie Krainy Cienia oraz Bitwa o Azeroth rozszerzenia. Pomiędzy graczami korzystającymi z nowej funkcji Dragonriding i nie posiadającymi pożyczonych mocy, którymi musieliby się martwić, jeśli chodzi o zbalansowanie rozgrywki, Smocze stado wygląda na powiew świeżości dla gry i jej graczy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: WoW: Dragonflight ma jajko wielkanocne w Final Fantasy 14

Począwszy od 9 grudnia gracze będą mogli zbierać dwa nowe Twitch Drops. Następuje to po dodaniu pierwszej fali Twitch Drops Świat Warcrafta na uruchomienie Smocze stado. Gracze, którzy połączyli swoje konta Battle.net i Twitch, mogą zdobyć te nagrody. Promocja kończy się 13 grudnia. Pierwszym z nowych łupów jest zwierzak Cenarion Hatchling, który można zdobyć po obejrzeniu czterech godzin Smocze stado treści na Twitchu. Po odebraniu Cenariońskiego pisklęcia i obejrzeniu czterech dodatkowych godzin Smocze stado treści, widzowie mogą odebrać wierzchowca Swift Windsteed. Obie nagrody można odebrać tylko raz na konto Twitch.

W sumie osiem godzin oglądania transmisji na Twitchu może wydawać się dużo, ale czas można naliczać, oglądając dowolną uczestniczącą transmisję w danym momencie. W przeciwieństwie do poprzedniego wierzchowca Feldrake, który był przedmiotem kontrowersji, ponieważ został dodany jako Twitch Drop, zarówno Cenarion Hatchling, jak i Swift Windsteed są łatwo dostępne w sklepie Blizzarda za odpowiednio 10 i 25 USD. Jednak chętni gracze mogą zaoszczędzić trochę pieniędzy, inwestując zamiast tego swój czas, zdobywając kolejne poziomy i przygotowując swoje postacie.

13 grudnia to także początek Smocze stado Sezon 1 dla sceny najazdów i lochów Mythic+. Dla graczy i gildii szukających nowych wyzwań, najazd Vault of the Incarnates zostanie odblokowany na normalnym, heroicznym i mitycznym poziomie trudności. Poziom trudności Raid Finder zostanie otwarty w trzech falach, począwszy od 20 grudnia, a pozostałe zostaną otwarte w styczniu. Lochy Mythic+ na nowy sezon obejmują nie tylko lochy z Smocze stado ale lochy z poprzednich rozszerzeń, w tym Mgły Pandarii. Ponieważ na horyzoncie pojawia się mnóstwo nowych treści, a Blizzard obiecuje nadążać za opiniami graczy, kilka następnych tygodni będzie miało kluczowe znaczenie dla określenia stanu gry. Świat Warcrafta.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: WoW Dragonflight: Lista najlepszych poziomów czołgów dla rajdów i Mythic+

źródło: World of WarcraftŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6391fc2d36ce4c9f968abeb398e601b0&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-more-twitch-drops%2F&c=18127086025679069324&mkt=fr-fr