World of Warcraft Dracthyr Evokers zaktualizowano o moce Anima w Torghast


Gracze World of Warcraft nie będą w trudnej sytuacji, uruchamiając Torghast na swoim Evokerze, ponieważ nowa klasa również towarzyszy własnemu układowi mocy anima.

Rozpoczął się drugi etap gry World of Warcraft: Dragonflight, pozwalający graczom na tworzenie przywoływaczy Dracthyrów i przemierzanie starej substancji Azeroth.

Podstawowym powodem, dla którego Torghast był zdrowy – pomysł wspinania się po piętrach, zbierania mocy i przejmowania przełożonych na losowych poziomach, przypominający Głębokie więzienia Conclusive Dream 14 – ale zakończył się równaniem w World of Warcraft.

Gdy pomysł powstawał w trakcie bety, Torghast w World of Warcraft: Shadowlands miał problem z jednym śmiertelnym problemem: był nadmiernie powiązany z trudem końcowego etapu rozwoju.

To, co kiedyś było wygłupem na papierze znikąd, zostało skażone przez jego związek z przeciągającą się misją materiałów towarzyskich dla nowych niewiarygodnych rzeczy Shadowlands. Jednak Snowstorm ostatecznie uporządkował miejsce Torghasta w World of Warcraft, w taki sam sposób, jak inne elementy z trwających rozszerzeń, poprawka dotarła do punktu, w którym nie było odwrotu.

Wraz z wypuszczeniem World of Warcraft: Dragonflight, pomimo faktu, że Torghast nie jest w tym momencie znaczący w końcowej fazie rozszerzenia, Snowstorm Diversion zapewnił, że nowa klasa Evoker może jeszcze wspiąć się na szczyt i w pełni wykorzystać swoją szaloną zabawne moce animacji.

Niemniej jednak nie będą to po prostu niewyłączne moce, które są powszechne we wszystkich klasach – Wowhead odkrył, że inżynierowie stworzyli specjalnie dopasowane moce zarówno dla Pulverization, jak i Conservation Evokers, faktycznie sprawiając, że nowa klasa Legendy jest odwrócona do wszystkich treści Shadowlands.

Niezwykłe moce zwierząt w Torghast for the Evoker sięgają od prostych i silnych do skomplikowanych i ewoluujących w grze. Część z nich oferuje zwiększenie tempa wyrządzania krzywdy i leczenia za pomocą każdego zaklęcia stada smoków, podczas gdy inne oferują Evokerowi własny wpływ na Podróż w czasie lub Żądzę Krwi, na przykład Dryf przyspieszający czas o połowę.

Te moce pozwolą graczom World of Warcraft poradzić sobie z jakąkolwiek satysfakcją w Torghast za pomocą Evokera, tak samo jak w przypadku innej klasy.
W związku z tym, Dracthyr Evokers przechodzący przez Shadowlands nie będą musieli kończyć misji, aby uzyskać dostęp do swoich zdolności Pledge, ponieważ gra pozwoli im szybko podjąć decyzję po wejściu w rozwój.

Po dodaniu Shadowlands do Czasu Chromie, jego strefy stały się tak samo odpowiednie, jak inne, aby wyrównać osoby w wieku od 1 do 60 lat, jednak bez wątpienia ta słabość zniechęci większość graczy. Niezależnie od tego, dla ludzi, którzy planują wyrównać przywoływacza, Torghast jest wart obejrzenia gdzieś w pobliżu, niezależnie od tego, czy gracze zdobyli wszystkie nagrody z sanktuarium strażnika więziennego.

World of Warcraft jest już dostępny na PC. Depesze Dragonflight 28 listopada.

Źródło : https://www.sportsunfold.com/world-of-warcraft-dracthyr-evokers-updated-with-anima-powers-in-torghast/