World of Warcraft dodaje wierzchowca królika na chiński Nowy Rok


Zgodnie z coroczną tradycją, World of Warcraft dodaje kolejnego chińskiego noworocznego wierzchowca, aby uczcić Rok Królika.


W samą porę na chiński Nowy Rok Blizzard wypuścił nowego wierzchowca z motywem królika Świat Warcrafta. Podobnie jak inne zwierzęce wierzchowce oparte na Zodiaku, nowy dodatek jest dostępny do kupienia w sklepie Blizzard jako samodzielny przedmiot lub jako pakiet zawierający subskrypcję Świat Warcrafta.


Tradycja montażu chińskiego Nowego Roku dla Świat Warcrafta pierwszy rozpoczął się w 2018 roku, kiedy dodano wierzchowca o nazwie „Shu-zen, Boski Strażnik”, aby uczcić Rok Psa. W zeszłym roku obchodzono Rok Tygrysa, a Blizzard dodał „Wen Lo, the River’s Edge” jako wierzchowca z tej okazji. Jednak wydanie świątecznego wierzchowca nastąpiło w momencie, gdy Blizzard jest gotowy do wyjścia z chińskiego rynku. Po kilku burzliwych latach chińska firma technologiczna NetEase i Blizzard China nie osiągnęły nowego porozumienia, aby zachować gry Blizzarda, takie jak Świat Warcrafta oraz Overwatch bieganie w Chinach. Pomiędzy tym a trwającym przejęciem Activision Blizzard przez Microsoft, tylko czas pokaże, jaki wpływ na firmę będzie miało wyjście z Chin.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Niezatytułowana lista książek World of Warcraft pojawia się na Amazon

Nowy króliczy wierzchowiec, znany w grze jako „Jade, Bright Foreseer”, jest dostępny w sklepie Blizzard za 25 USD. Podobnie jak inne wierzchowce w sklepie Blizzard, będzie on dostępny dla wszystkich postaci powiązanych z kontem, które kupiło wierzchowca lub otrzymało go w prezencie. Jednakże, Świat Warcrafta gracze, którzy zdecydują się na zakup sześciomiesięcznej subskrypcji, otrzymają Jade, Bright Foreseer bez dodatkowych kosztów. Plan sześciomiesięczny jest dostępny za 77,94 USD lub 12,99 USD miesięcznie. Gracze, którzy są obecnie zasubskrybowani w planie 12-miesięcznym, automatycznie otrzymają wierzchowca jako część planu. Jade, Bright Foreseer jest dostępny tylko w Smocze stadoale Wrath of the Lich King Classic gracze otrzymają zwierzaka Hopleta w ramach sześciomiesięcznego planu subskrypcji w ramach rekompensaty.

Blizzard opisuje Jade, Bright Foreseer jako „chmielowego ducha królika Pandarii”, który jest ozdobiony dekoracjami na głowie i łapach. The Mgły Pandarii dodatek został wydany w 2012 roku i czerpał znaczną inspirację z chińskich i azjatyckich projektów artystycznych. Z obydwoma Smocze stado oraz Mgły Pandarii zabierając graczy do niezbadanych krain, czas i podobieństwa między rozszerzeniami były ostatnio przedmiotem dyskusji Świat Warcrafta gracze.

Pojawienie się Jade, Bright Foreseer nastąpiło na tydzień przed premierą Świat Warcrafta Łatka 10.0.5. Dzięki nowym funkcjom, takim jak punkt handlowy i możliwość transmogryfikacji szarych i białych przedmiotów, które pojawią się wraz z łatką, w Azeroth będzie wiele do zrobienia, aby rozpocząć nowy rok.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: 20 najrzadszych wierzchowców w grze, ranking

źródło: World of WarcraftŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-rabbit-mount-chinese-new-year/