World of Warcraft dodaje nową muzykę do menu w wersji beta Dragonflight


World of Warcraft niedawno dodał nowy Smocze stado muzyka z menu do klienta beta testów rozszerzenia. Z World of Warcraft Rozszerzenie tuż za rogiem, nowy motyw daje graczom możliwość posmakowania rodzaju muzyki, jakiej mogą spodziewać się w Smocze stado.

Motyw został dodany do niedawnej wersji Smocze stado beta. Bez żadnej innej muzyki w wersji beta, Smocze stado motyw menu to pierwszy od tego czasu posmak motywów przewodnich nowego dodatku World of Warcraft pierwszy to ujawnił.

GAMERANT WIDEO DNIA

Muzyka menu dla Smocze stado oferuje dziesiąte podejście do pamiętnego tematu z World of Warcraft. Chociaż zaczyna się od znanych żałobnych pomniejszych klawiszy, które gracze natychmiast rozpoznają z poprzednich motywów menu, są one równoważone przez inspirujące, pełne nadziei zmiany klawiszy. Następnie, w połowie, temat rozpoczyna się wspaniałą, szybującą melodią przypominającą Jak wytresować smoka. The Smocze stado temat jest w sumie dość krótki, trwa niecałe trzy minuty. Dzięki temu jest porównywalny z najwcześniejszymi motywami menu, takimi jak Vanilla Wow oraz Płonąca Krucjataa nie dłuższe tematy, które rozpoczęły się w Gniew Króla Lisza.

The Krainy Cienia motyw był prawie czterokrotnie dłuższy, z długim i meandrującym podejściem do kultowej muzyki z menu. Każda sekcja tematu pozornie przechodziła przez każdy z głównych Krainy Cienia obszary, w tym Oribos, Paszcza i wszystkie cztery grywalne strefy. The World of Warcraft: Dragonflight motyw menu jest znacznie krótszy i bardziej zwięzły w porównaniu. World of Warcraft mógł to zrobić celowo, aby wrócić do swoich najwcześniejszych korzeni.

Wiele World of Warcraft gracze są podekscytowani, że po raz pierwszy posmakują muzyki Smocze stado. Ścieżki dźwiękowe różnych World of Warcraft rozszerzenia są jednymi z najbardziej pamiętnych części i konsekwentnie tchną życie w Azeroth i nie tylko. Chociaż niektórzy gracze chcieliby, aby motyw był dłuższy, cieszą się tym, co słyszeli do tej pory i nie mogą się doczekać, aby usłyszeć więcej muzyki z nowego dodatku.

W ostatnim poście na forum World of Warcraft potwierdził ostatni sezon Krainy Cienia zakończył się 25 października. Choć nie zostało to formalnie ogłoszone, prawie na pewno rozpocznie się Smocze stado Również przed poprawką. Jeśli to prawda, nowy Smocze stado Menu i jego muzyka będą dostępne dla wszystkich graczy już za kilka tygodni. Po rozpoczęciu aktualizacji wstępnej gracze będą mieli mnóstwo czasu na wysłuchanie nowego Smocze stado tematem menu, gdy spędzają godziny na tworzeniu swoich idealnych postaci Dracthyr i czekają w kolejkach.

World of Warcraft jest dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.Źródło : https://www.gamergirlsradio.com/world-of-warcraft-adds-new-menu-music-to-the-dragonflight-beta/