World Of Warcraft Classic: sezon mistrzostwa rozpocznie się od nowa


Masowo wieloosobowa gra RPG online (MMORPG) znana jako World of Warcraft (WoW) została po raz pierwszy wprowadzona przez Blizzard Entertainment w 2004 roku. Waniliowa wersja gry, której nadano nazwę World of Warcraft Classic i wydano w 2019 roku , dał graczom możliwość zapoznania się z główną grą przed wydaniem któregokolwiek z dodatków do gry.

Teraz, w roku 2021, zapewnią restart do wersji 2019, co pozwoli wszystkim graczom rozpocząć grę od zera. Wraz z kolejną aktualizacją sezonu mistrzostwa, World of Warcraft Classic w końcu zapewni wszystkim swoim graczom możliwość rozpoczęcia gry od zera.

Tym razem nastąpi kilka dodatkowych zmian w zawartości World of Warcraft Classic, które zostaną wprowadzone podczas wydarzenia Sezonu Mistrzostwa. Wydarzenie rozpocznie się od pierwszego rozdziału fabuły World of Warcraft i posuwa się dalej.

Otwarta beta dodatku World of Warcraft Classic, Season of Mastery, rozpocznie się 5 października. Na tych światach wszyscy gracze będą mieli okazję wypróbować nową rozgrywkę i aktualizacje poprawiające jakość życia, które pojawią się w wersji Classic.

Jakich zmian gracze mogą spodziewać się w następnym klasycznym sezonie mistrzostwa w World of Warcraft?

Blizzard Entertainment podjął decyzję o wprowadzeniu nowych światów na sezon mistrzostwa. Zapewni to nowym graczom możliwość rozpoczęcia, a także zapewni istniejącej bazie graczy czyste konto od poziomu 1.

Szybsze odblokowywanie faz

W przeciwieństwie do World of Warcraft Classic, Season of Mastery ukończy wszystkie sześć etapów w krótszym czasie (w okresie 12 miesięcy), przy czym każda faza będzie odblokowywana średnio co dwa miesiące. Ułatwi to nowym graczom przyzwyczajenie się i docenienie wszystkich oryginalnych elementów gry tak szybko, jak to możliwe.

Poniżej znajduje się podsumowanie obecnego planu dla wszystkich sześciu faz:

 • Molten Core, Onyxia, Maraudon, PvP Honor System i Battlegrounds są zawarte w fazie 1, która jest początkiem klasycznego sezonu mistrzostwa WoW (w porównaniu z fazami 3 i 4)
 • Faza 2 – Dire Maul, Azuregos, Kazzak
 • Blackwing Lair, Darkmoon Faire i początek zrzutów talii Darkmoon pojawiają się podczas fazy 3.
 • Faza 4 – Zul’Gurub, Zielone Smoki
 • Faza 5: Rozpoczyna się Wysiłek Wojenny Ahn’Qiraj, a naloty Ahn’Qiraj zaczynają działać w oparciu o wymagania Wysiłku Wojennego

W tej fazie Plaga będzie najeżdżać Naxxramas. Większość etapów jest dość podobna do wersji World of Warcraft Classic, z wyjątkiem tego, że dokonują znaczącej zmiany w Season of Mastery, czyli walce gracz kontra gracz.

Szybsze poziomowanie

Gracze będą mogli szybciej awansować dzięki aktualizacji zawartości Sezonu Mistrzostwa w World of Warcraft Classic. Zyski w doświadczeniu zostaną skalibrowane tak, aby zbliżały się do wartości 1-60 PD, z większą liczbą PD przyznawanych za wykonywanie zadań, niż miało to miejsce wcześniej.

Klasyka World of Warcraft

Pomoże to nowszym graczom szybciej osiągnąć swoje cele i konkurować na równych zasadach z bardziej doświadczonymi graczami.

Dostrajanie bossów rajdowych

World of Warcraft Classic podjął próbę odtworzenia poziomu złożoności i wyzwań, jakie stawiała aktualizacja 1.12 do oryginalnej gry World of Warcraft. Jednak nie poszło zgodnie z planem, ponieważ kilka konfrontacji podczas nalotu okazało się prostszych niż oczekiwano.

Gracze wchodzący w World of Warcraft Classic zdobyli więcej doświadczenia i byli lepiej wyposażeni niż kiedykolwiek wcześniej, a konsekwentne poprawki zawartości jeszcze bardziej zwiększyły siłę gracza. Bossowie w World of Warcraft Classic: Season of Mastery będą mieli nieco wyższy poziom trudności, aby odzwierciedlić ogólny wzrost możliwości gracza.

Oto niektóre z wprowadzonych nowych modyfikacji (chociaż ta lista nie jest wyczerpująca):

 • W instancjach rajdowych wzmocnienia, które wpływają na cały świat, takie jak „Wzbierający krzyk zabójcy smoków” i inne, są wyłączone.
 • Ponowne wprowadzenie elementów rozgrywki, które początkowo zostały wycięte z niektórych bossów rajdowych, ale teraz zostały przywrócone
 • Brak maksymalnej liczby debuffów bossa (z 16 debuffów w WoW Classic)
 • HP bossa zostało zwiększone, aby zrekompensować usunięcie ograniczenia debuffów i buffów graczy.

Ponieważ World Buffs nie zostały dobrze przyjęte przez graczy, większość z nich prawdopodobnie uzna to za pozytywny ruch. Z powodu tych zmian początkującym graczom powinno być nieco łatwiej zrozumieć całą nową zawartość, która zostanie wprowadzona wraz z klasycznym sezonem mistrzostwa w World of Warcraft.

Różnice w jakości życia

Aktualizacja Sezonu Mistrzostwa wprowadzi również pewne modyfikacje do World of Warcraft Classic. Te zmiany, w porównaniu do oryginalnego World of Warcraft Classic, pomogą zapewnić graczom przyjemniejsze wrażenia.

Oto kilka przykładów:

 • Kamienie używane na spotkaniach zostały przerobione na kamienie przywołania.
 • Węzły poświęcone górnictwu i ziołolecznictwie zostały zwiększone.

Gracze mogą spodziewać się większej liczby poprawek w spotkaniach raidów (takich jak usuwanie globalnych korzyści podczas uczestnictwa w raidach), modyfikacji debuffów stosowanych przez bossów raidów, rozszerzonego zbierania węzłów dla zawodów i innych aktualizacji zawartości.

Oto niektóre z pozytywnych zmian, które, miejmy nadzieję, sprawią, że klasyczny sezon mistrzostwa w World of Warcraft będzie przyjemniejszy dla początkujących graczy.

Włączenie większej liczby odradzających się węzłów zbierackich sprawi, że tym razem ekonomia będzie bardziej stabilna, co jednocześnie sprawi, że doświadczeni gracze będą zadowoleni. To sprawi, że obie grupy graczy będą bardzo szczęśliwe.

Nawet jeśli nie wiadomo jeszcze, jak dotychczasowi gracze zareagują na planowane zmiany, nie ma wątpliwości, że nowi gracze będą się świetnie bawić, grając w odświeżoną wersję klasycznego dodatku World of Warcraft!

Ostatnie słowa

Mamy nadzieję, że znalazłeś wszystkie istotne informacje dotyczące World Of Warcraft Classic: Season of Mastery rozpocznie się od nowa. Bądź na bieżąco z nami na Gameempress.com, aby uzyskać więcej najnowszych i aktualnych informacji

Źródło : https://gameempress.com/world-of-warcraft-classic/