World Of Warcraft Classic powita w październiku Ice Crown Citadel i inne nowości w tym tygodniu

Aktualizacja 3.4.3 pojawiła się w World of Warcraft Classic 10 października, wprowadzając liczne aktualizacje do Wrath of the Lich King Classic.

Nowe lochy

Kuźnia Dusz, Otchłań Sarona i Sale Odbicia to nowe lochy, które pojawią się w tej aktualizacji. Te lochy oferują graczom nowe wyzwania dzięki nowej mechanice gry.

Wyszukiwarka losowych lochów

W tej łatce dodana została nowa funkcja: losowa wyszukiwarka lochów. Gracze mogą teraz dołączać do grup w losowych lochach w całym królestwie, co ułatwia znajdowanie grup.

Nowe lochy Titan Rune

Ciekawą nowością w tym patchu jest dodanie lochów Titan Rune. Defense Protocol Gamma to pierwszy loch z tej serii, oferujący graczom nowe wyzwania i ekskluzywne nagrody.

Cytadela Lodowej Korony

Od 12 października gracze będą mogli eksplorować Cytadelę Lodowej Korony. Najazd ten oferuje pięć skrzydeł i dwanaście walk w trybie normalnym i heroicznym. Najodważniejsi gracze będą mogli także rozpocząć legendarną misję z dwuręcznym toporem „Dark Ruin”. To zadanie jest dostępne dla Rycerzy Śmierci, Paladynów i Wojowników.

Nowy interfejs kolekcji

W tej łatce wprowadzono także nowy interfejs kolekcji. Gracze mogą teraz łatwo uzyskać dostęp do swoich kolekcji wierzchowców, zwierząt domowych i zabawek, co ułatwia zarządzanie tymi przedmiotami.

Wydarzenia, które nadejdą

Oprócz aktualizacji w World of Warcraft Classic, w grze standardowej pojawią się także ekscytujące wydarzenia. 19 września to Święto Piratów ze specjalnymi zadaniami. 20 września rozpoczyna się Brewfest, coroczne święto, podczas którego gracze mogą uczestniczyć w zajęciach związanych z piwem. 22 września spodziewajcie się kolejnej aktualizacji wiadomości o grach.

Aby dowiedzieć się więcej o tych aktualizacjach i wydarzeniach, zapoznaj się z pełnymi notatkami deweloperów na oficjalnych forach World of Warcraft.

Uwaga: Activision Blizzard została pozwana przez Kalifornijski Departament Praw Obywatelskich za naruszenie kalifornijskiej ustawy o godziwym zatrudnieniu i mieszkalnictwie oraz ustawy o równej płacy. Według doniesień dyrektor generalny Bobby Kotick był świadomy rzekomych naruszeń w jego firmie. Wszystkim tym oskarżeniom zaprzeczyła Activision Blizzard, która również wskazuje szkolenia dotyczące różnorodności i włączania jako przykłady tego, jak poważnie traktowano oskarżenia w momencie ich formułowania.

Źródło: www.mmobomb.com