World Of Warcraft Classic otwiera drzwi Ulduaru w swoich sekretach


Gdy Secrets of Ulduar uruchamia grę Wrath of the Lich King, Blizzard Entertainment zorganizował wielki nalot na pogromców World Of Warcraft i zmienił kolejność epickiego najazdu. Ponieważ pierwsze wydanie było zupełnie nowe, jest to rajd, który jest długo oczekiwany, zbudowany w nowoczesnej wersji Classic, a także w oryginalnej wersji tego, który wyszedł jako ostatni. Serwer ma się dobrze, wynikiem jest znacznie ciemniejszy wygląd. Przyjrzeliśmy się dokładnie wszystkiemu, czego można się spodziewać, zwiastunowi wydania i poręcznemu małemu przewodnikowi do obejrzenia podczas pobierania.

Kopia Blizzard Entertainment zostaje wydana na University of Minnesota.

„Chociaż walka z Królem Liszem trwa w Northrend, w Ulduar, zaśnieżonej fortecy, na którą najechał ukochany Wrath Classic, pojawia się nowe zagrożenie! Poszukiwacze przygód dołączą do błyskotliwości Bronzebearda i rozpoczną swoją misję w Ulduarze, by walczyć z szalonymi ziemiami tytanów na pustyni, stając twarzą w twarz z uwolnionym najmroczniejszym więźniem, Yogg-Saronem. „Starzy bogowie Azeroth są bogami naiwnymi”.

  • Zagubiony i zapomniany: Zagubiony i zagubiony; Zagubione lub nieobecne: Zagubione Zagubione: Zagubione skarby wrogów wojny. Emblematy Boga pozostaną przy wszystkich bohaterskich zadaniach i normalnych misjach w lochach od arcymaga Timeara, podczas gdy Emblematy Boga zostaną wycofane i będzie można je wymienić na złoto.
  • PVP Arena Sezon 6:Firmy mogą kupić sprzęt sezonu 5 po niższych kosztach i przygotować się na nową drabinkę.
  • Srebrne turnieje dzienne: Gracze wykonują wezwania Srebrzystej Krucjaty, jednocześnie obracając się na nowych terenach turniejowych w Icecrown, gdzie mogą rozpocząć swoje codzienne zadania i pomóc w budowie nowej areny krzyżowców.Źródło : https://game-news24.com/2023/01/20/world-of-warcraft-classic-is-opening-the-doors-of-ulduar-in-their-secrets/