World of Warcraft Classic: Nowy serwer hardcore już wkrótce

World of Warcraft Classic: Wkrótce nowy serwer hardcore

Popularność dedykowanych serwerów hardcore w World of Warcraft Classic, które są dobrowolne i wymagają od gracza wcielenia się w postać po śmierci, nie umknęła uwadze deweloperów z Blizzard Entertainment. Ten mod już wkrótce otrzyma oficjalne wsparcie.

Niewiele jest jeszcze szczegółów: na serwerach hardcore gracze mogą żyć bez możliwości zmartwychwstania, ale z opcją zostania duchem po śmierci. Gildia może na przykład anulować subskrypcję znajomych lub złożyć wodze gildii. Ponieważ nie możesz przenosić postaci z innych stron, będziesz musiał stworzyć nowe.

Pojedynek MacGore

Po raz pierwszy na poziomie oficjalnych światów hardcore, jedyną prawdziwą nazwą, która jest interesująca, jest pojawienie się pojedynków MacGore, które będą toczyć się już nie na śmierć, ale w lewo. Innymi słowy, śmierć w takim pojedynku oznaczałaby koniec drogi bohaterów.

Start serwera i testy

Serwer hardcore World of Warcraft Classic ma wystartować latem tego roku i rozpocząć testy w nadchodzących tygodniach. Blizzard podzieli się szczegółami później, ale zapewnił, że nie przyniesie obecnym hardcore’owym graczom więcej mocy, a jedynie zapewni im oficjalne wsparcie.

World of Warcraft Classic jest dostępne na PC od sierpnia. Klasyczny serwer pojawił się dzięki wielu prośbom fanów i już nabył dodatki The Burning Crusade Classic (czerwiec 2021) oraz Wrath of the Lich King Classic (wrzesień 2022).

  • Serwery hardcore w World of Warcraft Classic otrzymują oficjalne wsparcie.
  • Gracze nie mogą zmartwychwstać, ale mogą zostać duchem po śmierci.
  • Gildia ma możliwość anulowania subskrypcji znajomych lub złożenia wodza gildii.
  • Pojedynek MacGore toczy się już nie na śmierć, ale w lewo.
  • Serwer hardcore World of Warcraft Classic rozpocznie testy w nadchodzących tygodniach.
  • Klasyczny serwer WoW jest dostępny na PC od sierpnia.

Błędy w artykule?

Jeśli zauważysz błąd, wybierz mysz i naciśnij CTRL + ENTER.

Źródło: Game News 24.