World of Warcraft Classic ma już sezony, otwarta beta rusza 5 października


World of Warcraft Klasyczny był powrotem do prostszych czasów, bez dzwonków i gwizdków współczesnej gry handlowej. Ale czas płynął dalej i Klasyczny okazała się na tyle popularna, że ​​doprowadziła do pierwszego rozszerzenia gry, Płonąca Krucjata, aby mieć własną klasyczną iterację. Teraz Blizzard powraca do wersji klasycznej z sezonem mistrzostwa, nowym początkiem stylu powrotu, który rozpocznie się w otwartej wersji beta 5 października.

Sezon mistrzostwa wprowadzi pewne zmiany w World of Warcraft Klasyczny doświadczenie, które Blizzard opisał w poście na swoim blogu na swojej oficjalnej stronie. Sześć faz udostępniania zawartości pozostanie, ale odblokują się one znacznie szybciej, a pełny cykl zakończy się w ciągu 12 miesięcy.

Raidy również staną się trudniejsze, zwłaszcza teraz, gdy gracze mają dostęp do znacznie większej ilości informacji. Kiedyś trudni bossowie i wyzwania byłyby rozwiązywane i obalane przez graczy w ciągu godzin – a nawet minut. Deweloper wyjaśnia,

Mając to na uwadze, planujemy kilka zmian, które sprawią, że ci bossowie z wczesnych rajdów będą mieli trochę więcej mocy i spróbują odzyskać pierwotne wyzwanie, które stanowili. Zmiany te obejmują obecnie (ale nie ograniczają się do):

Wzmocnienia światowe (takie jak Zlotowy Okrzyk Zabójcy Smoków i inne) wyłączone w instancjach najazdowych

Przywracanie mechaniki, która została wcześnie usunięta dla niektórych bossów rajdowych

Brak limitu debuffów na bossa (z 16 debuffów w WoW Classic)

Zwiększone zdrowie na bossach, aby zrównoważyć wzmocnienia graczy i usunięty limit debuffów

Naszym zamiarem z tymi zmianami jest, aby to doświadczenie było nieco trudniejsze niż WoW Classic w 2019 roku.

Szybsze będzie zdobywanie poziomów w Sezonie Mistrzostwa i zawiera pewne zmiany jakości życia, w tym więcej węzłów wydobycia i zielarstwa dla lepszej ekonomii.

W czwartek deweloper zamieścił bloga o treści w World of Warcraft zmieniane od początku sierpnia. Obejmuje to zmiany w zasobach w grze, odniesienia w grze do oskarżonych deweloperów oraz nadchodzące dodanie modelu inkuba dla graczy, którzy używają demona sukuba na czarnoksiężnikach.

World of Warcraft wydawca Activision Blizzard spotyka się z szeroko zakrojonymi zarzutami, że utrzymuje toksyczne środowisko pracy, które jest szczególnie wrogie dla kobiet. Niedawny proces zakończył się ugodą w wysokości 18 milionów dolarów.Source : https://www.polygon.com/22703040/world-of-warcraft-classic-season-of-mastery-details