World of Warcraft Classic: Helcular’s Revenge, wyjaśniono punkt odradzania

Gracze Przymierza w World of Warcraft Classic mogą czasami spotkać nieumarłego ducha zwanego „Remains of Helcular”. Ta widmowa istota to elitarny mob na poziomie 44, który pojawia się na cmentarzu w Southshore i może z łatwością pokonać większość postaci Przymierza, które przechodzą przez strefę zdobywania poziomów w środkowej fazie gry.Jeśli jesteś graczem Przymierza, który właśnie odrodził się na cmentarzu w Southshore i zastanawiasz się, dlaczego ten niebezpieczny elitarny wróg w magiczny sposób pojawił się i natychmiast odesłał cię z powrotem do Królestwa Duchów. Oto dlaczego.

WoW Classic: Wyjaśnienie punktu odrodzenia Hellular Undead Enemy

Jeśli gracz Hordy w WoW ukończył niedawno misję Zemsta Helculara, nieumarły duch Helculara pojawi się na cmentarzu w Southshore, czekając, aby zaatakować każdego gracza Przymierza, który się z nim zetknie. Szczątki Helculara pozostają na cmentarzu przez około 10 minut po tym, jak gracz Hordy ukończy zadanie, którego głównym punktem jest Helcular.

Zemsta Helculara to misja przeznaczona wyłącznie dla Hordy, która kończy się na cmentarzu w Southshore i gdy ktoś z przeciwnej frakcji ją ukończy, członkowie Przymierza odczują konsekwencje, stając twarzą w twarz z duchem wskrzeszonym z samego Helculara. Helcular powróci, by nawiedzać miasto Przymierza Southshore po tym, jak gracz Hordy zakłóci jego sen.

Choć walka z Helcularem na pewno wchodzi w grę, najlepszym rozwiązaniem będzie ucieczka. Istnieje prawdopodobieństwo, że jeśli go spotkasz, dzieje się tak dlatego, że wskrzesiłeś się na cmentarzu w Southshore, co oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz musiał uporać się z chorobą wskrzeszenia, przez co wszystkie twoje statystyki nie będą na poziomie elitarnego NPC na poziomie 44. Jeśli uruchomisz z dala od Pozostałości Helculara, nieumarły duch po prostu zniknie, a ty będziesz mógł kontynuować i poczekać, aż Twoja Choroba Zmartwychwstania zakończy się jak zwykle.

Jeśli pobiegniesz w stronę południowej części Southshore, Ruiny Helcular zostaną przechwycone przez grupę poruszających się strażników miejskich, którzy z łatwością mogliby w Twoim imieniu walczyć z nieumarłymi.

Źródło: www.bing.com