World Of Warcraft Classic Hardcor: Wybuchowe statystyki po tygodniu, uważajcie na górników Koboldów

World of Warcraft Classic Hardcorowy miał za sobą tydzień pełen wydarzeń, w którym w ciągu pierwszych 24 godzin od specjalnego uruchomienia serwera MMORPG zginęło prawie 100 000 postaci. Głównymi przyczynami tych zgonów są Kobold Miners, Wendigo, obrażenia od upadku, spotkania PvP i stwory Voidwalkerów. Warto zaznaczyć, że śmierć w WoW Classic Hardcor oznacza koniec twojej postaci i konieczność rozpoczęcia od początku. W miarę upływu tygodnia liczba zgonów znacznie wzrosła, a przeciętna postać umierała na poziomie 10. Najpopularniejsze są postacie ludzkie, a następnie Nocne Elfy i Nieumarli. Wśród klas najpopularniejsze są Wojownicy, Łowcy, Złodzieje i Magowie, natomiast najrzadziej wybierani są Szamani, Paladyni i Druidzi. Cechą wyróżniającą grę Hardkor Classic były pojedynki na śmierć Mak’Gory. Warto zauważyć, że postać na poziomie 40 była najwyższym poziomem straconym podczas tych pojedynków, a jeden z graczy imponująco wygrał 15 pojedynków z rzędu.

Makabryczne liczby tygodnia #WoWClassic

World of Warcraft Classic Hardcorowy miał za sobą tydzień pełen wydarzeń, w którym w ciągu pierwszych 24 godzin od specjalnego uruchomienia serwera MMORPG zginęło prawie 100 000 postaci. Głównymi przyczynami tych zgonów są Kobold Miners, Wendigo, obrażenia od upadku, spotkania PvP i stwory Voidwalkerów. Śmierć w trybie Hardkor oznacza koniec Twojej postaci i konieczność rozpoczęcia od początku. W miarę upływu tygodnia liczba zgonów znacznie wzrosła, a przeciętna postać umierała na poziomie 10. Najpopularniejsze są postacie ludzkie, a następnie Nocne Elfy i Nieumarli.

Najczęściej i najmniej wybierane zajęcia

Wśród klas najpopularniejsze są Wojownicy, Łowcy, Złodzieje i Magowie, natomiast najrzadziej wybierani są Szamani, Paladyni i Druidzi. Wojownicy są potężnymi wojownikami, a Łowcy przodują w sztuce polowania. Złodzieje przekradają się przez cienie, aby dotrzeć do swoich celów, podczas gdy magowie używają swojej potężnej magii, aby zadawać obrażenia. Z drugiej strony szamani, paladyni i druidzi są mniej popularni, być może ze względu na ich mniej wyspecjalizowane zdolności lub trudność w opanowaniu.

Pojedynki na śmierć i życie Mak’Gory

Cechą wyróżniającą grę Hardkor Classic były pojedynki na śmierć Mak’Gory, w których gracze walczą ze sobą na śmierć i życie. Pojedynki te przykuły uwagę graczy, a postać na poziomie 40 to najwyższy poziom stracony podczas tych starć. Jeden imponujący gracz wygrał nawet 15 pojedynków z rzędu, demonstrując swoje mistrzostwo w walce i odporność na przeciwników.

Pomimo wyzwań i strat, World of Warcraft Classic Hardcor w dalszym ciągu podoba się graczom. Dzięki wymagającej rozgrywce i ciągłemu zagrożeniu wieczną śmiercią oferuje wyjątkowe wrażenia, które popychają graczy do przewyższenia samych siebie i osiągnięcia zwycięstwa. Gdy tydzień dobiega końca, wielu poszukiwaczy przygód przygotowuje się do podjęcia nowych wyzwań i zmierzenia się z potężnymi wrogami w bezlitosnym świecie WoW Classic Hardkor.

Źródło: www.bing.com