World of Warcraft Classic: Blizzard w złym czasie osiąga swoje granice


Aż trudno uwierzyć, że szybka, dwudziestoletnia gra MMO znów robi furorę, nowa zawartość, która jest dobrze znana. Ale kiedy słyszysz War w wydaniu Lich King, serwery są wilkingi.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic rozpocznie się 26 września, a przed sobotnimi działaniami i promocjami będą już w pełni obowiązywać. Mogło się tak stać, ponieważ zainteresowanie graczy ponownym wydaniem starożytnego dodatku w trybie Classic wydaje się ogromne.

Serwery bardzo się kurczą, a czasami gracze nie mają wystarczająco dużo czasu, aby czekać po zalogowaniu. Jako pierwszy środek zaradczy Blizzard zakazał tworzenia nowych postaci; oferowane są bezpłatne transfery na mniej znane serwery; a ogólne przeniesienie uniemożliwia dalsze zawiadomienie.

To była trudna decyzja, którą czujemy bardzo poważnie. Robiąc to, nie pozwolimy nowym i powracającym graczom na dołączenie do ich przyjaciół na tych wielkich światach, prawdopodobnie przez wiele miesięcy. Rzeczywistość jest taka, że ​​sytuacja w tych światach jest całkowicie nie do utrzymania i nawet jeśli możemy uzyskać kolejki w krótkim czasie, staje się to problemem, gdy nowa zawartość jest publikowana w nieskończoność, o ile istnieją mega królestwa, powodem było to, że postanowił zamknąć mega królestwa USA i UE dla nowych i dalszych graczy, powiedział jeden z producentów gier na forum.

Rozszerzenie dziedzin nie wchodzi w grę, nawet jeśli struktura bazy danych umożliwia przeniesienie do mniej obciążonych dziedzin bez możliwości jak najszybszego zwiększenia pojemności i spowodowania tego samego problemu, jedyne rozwiązanie obecnie rozwiązywane w dotkniętych obszarach pozwala ludziom opuścić królestwo poprzez darmowy transfer. Nie ma na to rozwiązania technicznego. To też nie istnieje. Ta sytuacja będzie ewoluować, a Wrath of the Lich King Classic odbędzie się 26 września, więc to się nie zmieni. Po prostu się pogorszy.

Mega królestwa prawdopodobnie osiągną swoje granice. Gdy tylko te królestwa pojawiły się w zeszłym roku, zaczęły się nasze zmartwienia, ale nie chcieliśmy przerywać tego ruchu, ponieważ obawialiśmy się, że rozwiążą one grupy przyjaciół i ograniczą wolność gracza. Wierzymy jednak, że w końcu jesteśmy w zgodzie z ideą mega królestw.

Wojny światowe wojowników: relacje | Wrath of the Lich King Classic.

Nadeszła aktualizacja przedpremierowa World of Warcraft: The Lich King Classic i jest to zwiastun, który ją wita.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/09/world-of-warcraft-classic-blizzard-in-ill-time-are-reaching-their-limits/