World of Warcraft: Cataclysm – nadchodzi koniec świata, ale nie taki, jak sobie wyobrażasz

Zapowiedź World of Warcraft: Cataclysm

Koniec świata nadchodzi wraz z World of Warcraft: Cataclysm

World of Warcraft: Kataklizm zanurza nas w apokaliptycznym wszechświecie, w którym zniszczenia nie przyniesie armia gigantów anime ani wojna nuklearna między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Rzeczywiście, Deathwing Niszczyciel, jeden z najpotężniejszych smoków, postanawia spustoszyć Azeroth, prowadząc do kataklizmu, który na zawsze zmienia oblicze tego fantastycznego świata.

Co szykuje dla nas Cataclysm? Deathwing przedziera się przez barierę wymiarową pomiędzy Azeroth a Planem Żywiołów, uwalniając złe duchy żywiołów i kult Dnia Zagłady, Młot Zmierzchu. Zbliża się godzina Zmierzchu, oznaczająca koniec Azeroth, jaki znamy.

Kiedy wszystko się rozpadnie?

Immanentyzacja Eschaton odbędzie się 20 maja 2024 r. o 15:00 czasu PDT. Łatka poprzedzająca dodatek Shattering of Azeroth będzie dostępna od 30 kwietnia 2024 r. Pełne rozszerzenie zapowiada się na bogate w zawartość z siedmioma nowymi obszarami, dziewięcioma nowymi lochami, trzema nowymi najazdami i nową profesją – Archeologią. Zmiany są liczne, w tym na mapie gry, a kultowe lokalizacje, takie jak The Barrens, zostały podzielone na dwie części.

Z drugiej strony, dzięki groźnej obecności Deathwinga, który w każdej chwili może podpalić Twoje ulubione miejsca, gracze mogą spodziewać się rozgrywki pełnej zwrotów akcji i wyzwań.

Źródło: www.themarysue.com