World of Warcraft Cataclysm Classic Survey wysłana przez BlizzardBlizzard wysłał ankietę do graczy World of Warcraft, prosząc o opinie na temat Cataclysm Classic. W ankiecie tematy obejmują zakres od tego, co użytkownik lubił lub nie lubił w Cataclysm, a także jakie zmiany chciałby zobaczyć. Obrazy w tym artykule zostały wysłane do Wowhead przez użytkownika Lord of Otakus, dzięki za wskazówkę!

W kwietniu tego roku Asmongold przeprowadził wywiad z Ionem Hazzikostasem i zapytał, co może się stać po Wrath of the Lich King. W wywiadzie oznaczonym tutaj czasem, pan Hazzikostas wydawał się bardzo zainteresowany usłyszeniem, co gracze chcieliby pojawić się po Wrath, nawet pytając, czy gracze chcieliby zacząć od nowa, wypróbować inną wersję Wratha, czy kontynuować Cataclysm. Ion kontynuuje, dla wielu klasycznych graczy Cataclysm jest początkiem końca, a Ion chce wiedzieć (co obejmuje ta ankieta), co takiego jest w Cataclysm, czego gracze nie lubią?

Ogólne pytania

Wstęp do ankiety zadaje użytkownikowi ogólne pytania.

World of Warcraft Cataclysm Classic

Ankieta dotyczy teraz szczegółów dotyczących World of Warcraft Cataclysm Classic.

Porównanie funkcji dodanych w Cata Classic

Ta sekcja ankiety prosi użytkownika o ocenę różnych funkcji i dodatków w Cata Classic, prawdopodobnie próbując dowiedzieć się, jakie najbardziej lubiane i najmniej lubiane zmiany z Cataclysm wolałyby większość graczy Classic.

Pytania dotyczące zmian Cata Classic

Ta część ankiety prosi użytkownika o wybranie swojego ulubionego koloru. W zależności od odpowiedzi, prawdopodobnie otrzymają inne zakończenie ankiety. Najwyraźniej wybór koloru zielonego doprowadzi do ankiety na temat przemyśleń na temat Cata Classic bez żadnych zmian. Na tych zrzutach ekranu użytkownik wybiera kolor Czarny, pytając o Cata Classic z istotnymi zmianami…Źródło : https://www.wowhead.com/news=328847/world-of-warcraft-cataclysm-classic-survey-sent-by-blizzard