World of Warcraft Cataclysm Classic: Jak łatwo zdobyć licencję mistrza lotu?

W World of Warcraft Cataclysm Classic korzystanie z latających wierzchowców jest teraz możliwe we wszystkich aspektach gry. Zniszczenie świata przez Deathwinga umożliwiło graczom eksplorację całkowicie przebudowanej wersji Azeroth za pośrednictwem latających wierzchowców, których wcześniej nie można było używać w dwóch oryginałach WoW. kontynenty – Kalimdor i Wschodnie Królestwa – przed nowym rozszerzeniem Classic. Wcześniej latanie było ograniczone do stref Outland i Northrend, kontynentów z dwóch pierwszych rozszerzeń gry, ale dzięki aktualizacji Cataclysm możesz teraz używać latających wierzchowców w całym Azeroth bez żadnych ograniczeń.

Jak zdobyć licencję Masters of Flight w WoW Cataclysm Classic

Aby uzyskać dostęp do nieograniczonego lotu w Cataclysm Classic, będziesz potrzebować specjalnej umiejętności zwanej „Licencją mistrzów lotu”. Ten pasywny efekt pozwala na swobodne korzystanie z latających wierzchowców w trakcie gry. Oto jak odblokować licencję Masters of Flight w WoW Cataclysm Classic.

Licencja Masters of Flight pozwala na używanie latających wierzchowców na obszarach Starożytnego Azeroth i można ją kupić od dowolnego Master of Flight. Aby móc ubiegać się o licencję Masters of Flight, musisz posiadać umiejętność wierzchowca Expert wyszkolona do poziomu umiejętności 225.

Wszyscy Mistrzowie Lotu w Azeroth oferują Licencję Mistrzów Lotu, ale dwaj najbardziej dostępni, od których możesz ją zdobyć, to Bralla Cloudwing w Stormwind i Maztha w Orgrimmarze, w zależności od frakcji. Lot jest niezwykle cenną i praktyczną umiejętnością, którą można trenować w WoW.

Lokalizacje Flightmastera w WoW Cataclysm Classic

Maztha, Orgrimmar (Dolina Wyższych Sił) [49, 60]

Bralla Obłoczne Skrzydło, Wichrowy Wiatr (Gniazdo Gryfa) [70, 73]

Na szczęście dla graczy zdobycie licencji Masters of Flight jest znacznie tańsze niż szkolenie na wyższe poziomy lotu w Cataclysm. Podczas gdy maksymalne rozwinięcie umiejętności lotu na poziomach Rzemieślnika i Mistrza będzie Cię kosztować ponad 10 000 sztuk złota, uzyskanie licencji Mistrza Lotu będzie Cię kosztować jedynie kilkaset sztuk złota, włączając koszt szkolenia.

Źródło: www.bing.com