World of Warcraft: Blizzard rozdaje wierzchowca o wartości 3000 USD; fani wściekły | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Twitter / YouTube / Instagram / Wiadomości / Discord / Telegram / Google News

World of Warcraft to jedna z najdłużej działających gier wideo w historii. Bez wątpienia zarówno nowi gracze, jak i weterani powinni cieszyć się z darmowych nagród. Chociaż tak jest, wybrana grupa fanów jest bardzo zła, że ​​Blizzard Entertainment rozdaje jeden z najrzadszych ekskluzywnych przedmiotów w grze.

Po raz pierwszy w historii popularnego fantasy MMORPG gracze będą mogli zdobywać prezenty za pośrednictwem Twitcha. W szczególności od 28 do 30 listopada będzie aktywna kampania Twitch Drops, co oznacza, że ​​użytkownicy, którzy obejrzą do 4 godzin transmisji na żywo związanych z rozszerzeniem Dragonflight, otrzymają darmowe przedmioty.

Powiązane wideo: World of Warcraft – zwiastun filmowy dodatku „Dragonflight”

Możesz zdobyć jeden z najbardziej ekskluzywnych przedmiotów WoW za darmo

Jedną z nagród jest Feldrake, smok konny, który zyskał sławę jako jeden z najrzadszych przedmiotów w grze. Dzieje się tak dlatego, że można go uzyskać tylko poprzez zrealizowanie specjalnego kodu, który znajduje się na odwrocie ekskluzywnej karty, która zadebiutowała w rozszerzeniu The Burning Crusade do klasycznej gry karcianej.

Niestety gra karciana zamknęła swoje podwoje w 2013 roku, więc zdobycie karty dającej dostęp do smoka jest dziś znacznie trudniejsze. Nadal można go zdobyć, wydając tysiące dolarów na portale takie jak eBay. Oczywiście jego wartość spadnie, ponieważ dzięki Twitchowi gracze będą mogli go zdobyć bez inwestowania ani grosza.

Karta World of Warcraft jest warta dużo pieniędzy w serwisie eBay

Podczas gdy wielu graczy cieszy się, że w końcu dostanie Feldrake’a, część społeczności jest bardzo rozczarowana. Konkretnie osoby, które wydały duże sumy pieniędzy, wyraziły już swoje niezadowolenie, natomiast są i tacy, którzy twierdzą, że smok straci swój prestiż, ponieważ wielu graczy będzie mogło go zdobyć za darmo.

Gracz podobno wydał tysiące dolarów, aby zdobyć kartę 24 października, zaledwie kilka dni przed ogłoszeniem przez firmę inicjatywy Twitch Drops. Oczywiście wielu użytkowników reddita wyśmiewało się z tej sytuacji.

Pomimo narzekań niektórych osób, wszystko wskazuje na to, że Blizzard Entertainment będzie nieugięty w swojej decyzji i odda wierzchowca za pośrednictwem platformy streamingowej. Tak czy inaczej, fani mają nadzieję, że inne ekskluzywne i bardzo rzadkie przedmioty, takie jak Widmowy Tygrys, będą w przyszłości darmowymi nagrodami.

Ale powiedz nam, co myślisz o tej sytuacji? Pozwól nam przeczytać w komentarzach.

Odwiedź tę stronę, aby przeczytać więcej wiadomości związanych z World of Warcraft.

Powiązane wideo: Gry wideo (takie, jakie znaliśmy) umrą

FuenteŹródło : https://www.ruetir.com/2022/11/02/world-of-warcraft-blizzard-is-giving-away-a-mount-worth-3000-usd-fans-rage-ruetir/