World of Warcraft, aby otrzymać pakiety z przenoszeniem wielu postaci po obniżonej cenie


W odpowiedzi na niektóre prośby społeczności, World of Warcraft Menedżer ds. społeczności Kaivax potwierdził, że Blizzard pracuje nad wprowadzeniem nowych opcji pakietu przenoszenia postaci.

Odkąd World of Warcraft istnieje już od kilku dekad, istnieje wiele powodów, dla których ktoś może chcieć przenieść postacie z jednego królestwa do drugiego. Może twoja stara gildia zniknęła. Może zdobyłeś poziomy i szykowałeś się i chcesz mieć dobry serwer PvP, na którym można by się ugiąć. Niezależnie od tego, kiedy zacząłeś grać, może nadszedł czas na zmianę bez utraty całej pracy i postępów.

Jednak konieczność kupowania tych transferów indywidualnie, aby przenieść kilka lub nawet wszystkie, twoje postacie mogą naprawdę sumować się po 25 USD za sztukę. Utrata tak dużego postępu i sprzętu nie wchodzi w grę. Niektórzy gracze prosili o opcję przelewów zbiorczych ze zniżką. Obecnie jest to potwierdzone w pracach, choć nie ma jeszcze zbyt wielu informacji co do szczegółów.

„Mogę potwierdzić, że w przyszłej aktualizacji World of Warcraft i sklepu w grze zamierzamy zaoferować pakiety transferów postaci z królestwa do królestwa po obniżonej cenie całkowitej. Ta nowa oferta pozwoli graczom wybrać wiele postaci, które są na tym samym koncie i przenieś je wszystkie do docelowego królestwa za jednym razem.

Nie znamy jeszcze ostatecznych rozmiarów, cen i daty, kiedy te nowe zestawy będą dostępne, ale poinformujemy Was o tym tak szybko, jak to możliwe”.

Nawet bez zbyt wielu szczegółów, udany system już istnieje, więc jest to zachęcający znak. Więc jeśli jesteś Łał gracz, który szukał nowego serwera, dołączył do nowej gildii lub po prostu chce przenieść się do bardziej zaludnionej lub lepiej dopasowanej do twojego stylu gry, pomoc jest w drodze.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=27578D6C7A564F32A3591CB56DD2A1C2&url=https%3A%2F%2Fwww.mmorpg.com%2Fnews%2Fworld-of-warcraft-to-get-discounted-multi-character-transfer-bundles-2000123390&c=11389332792522253803&mkt=fr-fr