World of Warcraft 10.0.7, Secrets of the Reach, wystartuje 21 marca


Świat Warcrafta Aktualizacja 10.0.7, Secrets of the Reach, zostanie wydana 21 marca. Aktualizacja dodaje nowy rozdział Dragonflight w Forbidden Reach, nowe rasy Dragonriding i nowe zestawy zbroi.

Jedną z największych części aktualizacji jest nowy rozdział Return to the Forbidden Reach z maksymalnym poziomem i nową zawartością. Odbywający się po Smocze stado fabuła i przygody, Raszageth zostaje pokonany, a Dracthyr Evokers wciąż inspirują niektóre pytania bez odpowiedzi. Ta nowa zawartość odpowie przynajmniej na niektóre z nich dzięki nowym celom, zadaniom, bossom, łupom innych celów, a nawet nowym burzom. Na Morquet Islet czeka na ciebie nowa wiedza i możliwość odkrycia niektórych tajemnic kryjących się za przywoływaczami, z nowym terenem do eksploracji, odkryciami do dokonania oraz nowymi łupami i przedmiotami do zdobycia.

Jedna nowa linia zadań, która zostanie udostępniona, dotyczy Baine’a Bloodhoofa. Udał się na Równiny Ohn’ahran w poszukiwaniu przyjaciela, innego taurena, a ty możesz mu w tym pomóc. „Pomóż Baine’owi rozwiązać zagadkę zaginionych taurenów — i pogodzić się ze starymi nienawiściami — z pomocą nieoczekiwanego sojusznika”.

Pojawi się nowa frakcja, z którą można wchodzić w interakcje, uczyć się rozumieć i zdobywać ich zaufanie. To Frakcja Furbolgów Zimowej Skóry i początkowo będziesz musiał nauczyć się rozumieć ich język, zanim będziesz mógł robić cokolwiek innego. Nowa misja, Pomoc naukowa, jest kluczem do tej podróży. W końcu poczynisz postępy w zrozumieniu ich dialektu i odkryciu, co jeszcze oznacza ich obecność.

W tej nowej aktualizacji pojawią się również nowe zestawy Heritage Armor. Dostępne będą dwa takie zestawy — jeden dla orków, a drugi dla ludzi na poziomie 50 i wyższym.

Jeśli miałeś nadzieję zagrać mnichem, ale miałeś nadzieję, że uda ci się to zrobić jako goblin, teraz masz szansę. Klasa mnicha otworzy się dla worgenów, goblinów i Lightforged draenei.

W przygotowaniu jest różnorodna zawartość, a łatka jest obecnie na PST do testowania i dopracowywania przed wydaniem 21 marca.

Czytaj więcej na Świat Warcrafta.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640921badcf84732a0c132ced1df0a84&url=https%3A%2F%2Fwww.mmorpg.com%2Fnews%2Fworld-of-warcraft-1007-secrets-of-the-reach-will-launch-on-march-21st-2000127474&c=13825223995852458452&mkt=fr-fr