Wojna graczy: żabi kontra ludzie niebędący żabami – kto gra dobrze?

Społeczność World of Warcraft Mists of Pandaria Remix podzielona jest na Żabich Ludzi i Nie-Froggerów

Liczba graczy World of Warcraft Mists of Pandaria Remix jest podzielona na tych, którzy grają tradycyjnie (Non-Froggers) i tych, którzy korzystają z metod zdobywania poziomów i hodowli, aby grać bardziej efektywnie (Frog Men). Kiedy wypuszczono remiks WoW MoP, pomysł polegał na umożliwieniu graczowi doświadczenia i ponownego przeżycia piątego rozszerzenia WoW (wydanego pierwotnie w 2012 roku) w nieco przyspieszony sposób, przy jednoczesnym zachowaniu szansy na zdobycie rzadkich łupów. Dla niektórych była to miła odmiana od zwykłej formuły WoW. Dla innych nawet to nie było wystarczająco szybkie. Zamiast wykonywać zadania i codzienne zadania, niektórzy gracze udali się na Timeless Island i zaczęli zabijać Greedy Frogs (stąd nazwa Frog Men). Te szybko pojawiające się stworzenia zapewniły bardzo szybki sposób na awans, zdobycie brązu, a nawet zdobycie kilku czołgów Fortune.

Nikt już nie zabija żab… Zrzut ekranu: Dot Esports Zaledwie trzy dni po premierze Blizzard ograniczył zdolność Greedy Frogs do upuszczania czołgów Fortune i sprawił, że rolnictwo stało się mniej wydajne. Jednak to nie powstrzymało Żabi Ludzi i wkrótce odkryli nowe, szybko pojawiające się stworzenia do hodowli, w tym żurawie i muchówki. Blizzard ciężko pracował, aby zmniejszyć skuteczność każdej z tych metod, ale Żabi Ludzie zawsze wydają się znajdować nowy sposób.

Warto zauważyć, że metoda hodowli Greedy Frog jest obecna w WoW od 2012 roku i że gracze używali jej nawet podczas testów MoP Remix PTR. Jeden z użytkowników w poście na Reddicie podkreśla, że ​​limitowane wydarzenie po prostu nie było gotowe, mówiąc: „Mogę prawie w 100% zagwarantować, że wszystkie te problemy zostały wykryte na długo przed PST”. Kierownictwo po prostu nie przydzieliło niezbędnych zasobów, aby to naprawić. » W pewnym momencie trzeba się zatrzymać i zadać sobie pytanie: kto gra źle? Żabi Ludzie czy Non-Froggerzy? Non-Froggers wydają się właściwym wyborem, ale z drugiej strony Frog Men po prostu robią to, czego WoW nauczył ich przez ponad dwie dekady: jak najszybciej dotrzeć do finału. Oprócz zwiększonego tempa zdobywania doświadczenia, Blizzard w końcu odzyskał 12-letnie rozszerzenie, które wielu graczy (zwłaszcza Żabi Ludzi) przeszło wiele razy, więc zrozumiałe jest, że chcą jeszcze szybszego doświadczenia.

Nie ma znaczenia, czy jesteś Żabim Człowiekiem, czy nie-Froggerem, jasne jest, że istnieje wiele sposobów na dobrą zabawę w WoW, nawet jeśli Blizzard chce, abyś wierzył inaczej.

Źródło: www.bing.com